Novinky

22.10.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
22.10.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
22.10.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Impregnace na Sádrové obklady INCANA

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení (0x)
 

Bezbarvý, paropropustný přípravek na bázi inovativní akrylátové nanodisperze pro hydrofobní impregnaci sádrových obkladů Incana.

Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH 156,20 Kč
Cena vč. DPH 189 Kč / ks
Počet (ks)

   

Kategorie Impregnace kamenných obkladů
Záruka 2-letá
 

Parametry

Hmotnost 1 kg
Průměrná spotřeba cca 5 - 6 m2
Ředění Neředit !!!

 

Bezbarvý, paropropustný přípravek na bázi inovativní akrylátové nanodisperze pro hydrofobní impregnaci sádrových obkladů Incana.

 

Příprava podkladu

Impregnaci lze použít na spojitých, nasákavých podkladech a na podkladech odolných vůči mrazu. Podklad musí být nosný, odmaštěný, čistý a suchý a také zbavený skvrn a zbarvení biologického a chemického původu (koroze nebo vysrážená sůl). Vrstvy slabě svázané s podkladem - odpojené omítky, povlaky, které se ošoupávají nebo křídují atp. - je třeba odstranit. Opravte existující praskliny, poškození spojů, vady atp. Okna, dveře a jiné povrchy, které nejsou určeny pro impregnaci, je třeba zakrýt nebo okamžitě po impregnaci umýt vodou. V případě nanášení přípravku na čerstvě provedené minerální podklady (např. cementové, cementovápenné omítky) je třeba dodržet minimálně 2-týdenní období zrání

 

Nanášení

Impregnaci nanášejte na podklad nejlépe postřikem. Zamezte vznikání nástřikové mlhy, chraňte keře, rostliny atp. V případě použití v uzavřených prostorách zajistěte větrání. Nářadí a čerstvá postříkání omyjte vodou.

 

Technické údaje

Teplota použití okolí a podkladu od +5°C do +25°C. Doba schnutí cca 24 hod. v případě schnutí v teplotě +20° C a relativní vlhkosti vzduchu 65%. V jiných podmínkách je třeba zohlednit kratší nebo delší dobu schnutí impregnace. Aplikace impregnace je možná cca po 14 dnech po nalepení obkladu. Neředí se, připraveno k přímému použití.

 

Skladování

Skladujte v těsně uzavřeném, originálním obalu v chladné místnosti v teplotě nad nulou. Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu výrobku. Chraňte před dětmi.

Soubory ke stažení

pdf Technický list (104.9 kB)

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář