Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Levná Italská Dlažba - do interiéru i na terasu

dlazba-kamenna

Na základě Vašich nesčetných žádostí, jsme si pro Vás připravili velkou škálu dlažeb v imitaci kamene, kterou budeme stále rozšiřovat. Rozhodli jsme se dovážet tu nejkvalitnější Italskou dlažbu, která na trhu vůbec je. Jedná se o slinuté vysoce otěruvzdorné dlažby, které jsou rovněž mrazuvzdorné. Abychom Vám dlažbu ještě více zpřístupnili, rozhodli jsme se, že se zaměříme na dlažbu, kterou Vám dokážeme dodat opravdu levně.

Dlažby jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Jako možné příklady využití lze uvést:

  • Terasy
  • Bazény
  • Garáže
  • Koupelny
  • Chodby
  • Komerční prostory
  • a mnohé další...

Všechny kamenné dlažby, které v našem sortimentu naleznete, splňují ty nejpřísnější evropské normy. Jejich výroba probíhá za přísných normovaných podmínek z těch nejkvalitnějších materiálů. Nabízíme různé povrchy dlažeb. Ať už se jedná o klasický hrubší povrch naturální, nebo leštěný. Dodáváme dlažbu renomovaných italských výrobců s dlouholetou tradicí.

 

Svou vysněnou dlažbu si můžete vybrat na stránce jednotlivých italských keramiček (kliknutí na logo). Napište nám Vaši představu a my Vám pomůžeme se všemi detaily, jako je správný formát dlaždic, volba povrchu (lesk, mat) a společně si pak i upřesníme možný termín dodání. Stejně jako u obkladů, tak i zde díky naší exkluzivitě garantujeme nejnižší cenu na trhu.

 

 abk-dlazbacentury-dlazbadel-conca-dlazba

monocibec-dlazbanaxos-dlazbasaime-dlazba

 

 

 

 

 

 ragno-dlazbaricchetti-dlazbakeope-dlazba

 

S jakýmikoliv dotazy se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku společně s možným termínem dodání.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...