22.10.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více
22.10.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
22.10.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více

Obklady z přírodního kamene - přírodní obkladový kámen

   prirodni-kamen

Kámen jako přírodní materiál

Pravé kamenné obklady vzeté z přírody vznikají opracováváním přírodního kamene. To napovídá naprosto neomezeným možnostem využití obkladových kamenů z tohoto materiálu. Hlavními vlastnostmi přírodního kamene jsou nenasákavost, mrazuvzdornost a naprostá odolnost proti okolním vlivům. Někteří odborníci dokonce tvrdí, že je přírodní kámen takřka nezničitelný okolními vlivy. To se skvěle uplatní v případě fasádního obložení. Kámen nezmění svou podobu ani vlastnosti po desítky až stovky let.

Přírodní kámen má také své nevýhody

Spolu se svými vynikajícími vlastnostmi sebou nese nevýhodu zvýšené váhy, která současně zvyšuje nároky na podkladní plochu, která musí být více nosná, než-li u obkladů sádrových nebo betonových. To se však týká pouze robustnějších kamenů. Některé obklady z přírodního kamene jsou dokonce lehčí než mnohé imitace. Samotnou nevýhodou může být také špatná dostupnost přírodního kamene, kvůli složitejší výrobní technologií a omezenosti zdrojů přírodního kamene, které jsou vyčerpatelné. Tyto faktory ve výsledku značně zvyšují cenu.

Pro méně náročné zákazníky jsou pak oblíbené obklady imitace kamene, někdy označované jako umělý kámen, které přírodní kámen dokonale imitují a nabízejí větší množství barevného a povrchového provedení. Nejedná se však už o přírodní originál.

U zákazníků obklady z přírodního kamene vítězí

Přírodní kámen bývá vyhledáván především díky své originalitě a původnímu vzhledu, který nebyl navržen v designerských dílnách, nýbrž byl navržen samotnou přírodou. Většina našich zákazníků na přírodní kámen nedá nikdy dopustit i napříč zvýšené ceně, která je kompenzována vyšší kvalitou i originálním vzhledem. V naší nabídce naleznete bohatou nabídku na břidlicové, kvarcitové i pískovcové obklady.

Veškeré typy kamenů si můžete také fyzicky prohlédnout v naší vzorkové prodejně ve Zlíně.

Výhody přírodního kamene: Nevýhody přírodního kamene:
  • Extrémní odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Přírodní originál - na každém milimetru jiný
  • Formátován do souvislých panelů
  • Značně zvyšuje hodnotu celé nemovitosti
  • Neomezená životnost
  • Neomezená použitelnost v interiéru i exteriéru         

    

  • Vyšší pořizovací cena než u imitací
  • Robustnější typy mají vyšší hmotnost
  • Díky tvrdosti kamene je případné řezání náročnější než u betonu či sádry
  • Komplikovanější těžba

 

 

 

Nejprodávanější

349
107113491071
 
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 49 položek celkem

Přírodní obkladový kámen - BŘIDLICE REZAVÁ

Obkladový kámen Břidlice Rezavá je nový kamenný obklad, který se svým vzhledem i vlastnostmi hodí jako kámen na fasádu, případně i jako obklad vnitřních stěn. Rezavá břidlice se perfektně kombinuje s šedou barvou a vytváří tak nekonvenční vzhled. Díky malé tloušťce nalezne velké spektrum využítí. 

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm (cca)
Hmotnost: 25 kg/m²
969 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT BÉŽOVO-SVĚTLÝ

Obkladový kámen Kvarcit Béžovo-Světlý je křemencový obklad, který vyniká svým příjemně teplým zbarvením. Dochází ze ke krásnému prolínání barev od krémově-bílé až po světle-oranžovou barvu. Malá tloušťka obkladu umožňuje montáž kamenného obkladu na nejrůznorodější plochy. Využití v interiéru i exteriéru.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm (cca)
Hmotnost: 25 kg/m²
998 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - HNĚDÁ BŘIDLICE z-formát

Formátovaný přírodní kámen HNĚDÁ BŘIDLICE z-formát je nadčasový obkladový prvek. Jeden panel se skládá z několika kousků hrubě štípaného kamene, které jsou naformátovany do celkového rozměru obkladového prvku 35 x 18 cm. Tento typ obkladu je vyhledávaný pro svůj výrazný kamenný vzhled, který udělá z každého domu či bytu luxusní rezidenci. Obkladový kámen má v ploše takřka neviditelné spoje.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm
Hmotnost: 65 kg/m²
1 499 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT ZELENOŠEDÝ LIV GREEN GRAU

Obkladový kámen Kvarcit Zelenošedý LIV GREEN GRAU je zajímavý svou propracovanou strukturou, která je tvořena slepenými různě velkými pásky přírodního kamene. Přirozený punc kamennému obkladu dodává jemná zrnitost na povrchu a také decentní povysunutí jednotlivých kamenných pásků.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 41 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - ČERNÁ BŘIDLICE lámaná

Formátovaný přírodní kámen ČERNÁ BŘIDLICE lámaná patří mezi nejpropracovanější obklady na trhu. Jednotlivé kousky břidlicového kamene jsou velmi hrubé, což umocňuje celkový vzhled pravé přírodní skály. Obklad je vhodný do prostor, kde je potřeba vytvořit velmi dominantní kamennou stěnu. Kamenný obklad patří mezi velmi luxusní obkladové prvky.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm
Hmotnost: 50 kg/m²
1 740 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - HNĚDÁ BŘIDLICE řemínková

Formátovaný přírodní kámen HNĚDÁ BŘIDLICE řemínková je nadčasový obkladový prvek. Jeden panel se skládá z několika kousků jemně štípaného kamene, které jsou spojeny síťkou ze spodní strany obkladu. Tento typ obkladu je vyhledávaný pro svůj nepravidelný kamenný vzhled, který udělá z každého domu či bytu luxusní rezidenci.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm
Hmotnost: 50 kg/m²
1 740 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT TYGŘÍ

Formátovaný přírodní kámen KVARCIT TYGŘÍ je charakteristický svým výjimečným zbarvením, které připomíná tygří kůži. Kromě toho v ploše kámen působí velmi celistvě. To je dáno skvělou skladbou kamene, která tak vytvoří vynikající designovou stěnu ve Vašem interiéru či exteriéru. Tento kamenný obklad Vás jistě nezklame.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 449 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT SVĚTLÝ

Kvarcit jakožto velmi využívaný přírodní kámen pro účely obkladů se stal výchozím materiálem pro formátovaný obklad KVARCIT SVĚTLÝ. Jednotlivé díly se k sobě kladou bez spár. Světlé probarvení napovídá, že obkladový kámen bude oblíbený jako obklad na fasádu, případně i do interiéru.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 32 kg/m²
1 084 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT ŠEDÝ

Formátovaný přírodní kámen Kvarcit Šedý Vás zaujme nejenom nízkou cenou, která nepřesahuje tisíc korun, ale také svým skvělým šedým zpracováním. Obkladový přírodní kámen se vyznačuje snadnou montáží, přijatelně nízkou hmotností a zkrášlí tak nejednu fasádu, či plot.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 32 kg/m²
1 084 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - BŘIDLICE LIV 066

Přírodní kámen Břidlice LIV 066 se svým nevšedním designovým provedením stala zcela jedinečným obkladovým materiálem. Vzhledově tento kamenný obklad připomíná množství nepravidelně skládaných pásků břidlice dle různých velikostí. Tyto kousky přírodního kamene jsou však slepovány do jednotných formátů, čímž výrazně ulehčují pokládku.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 31,7 kg/m²
1 090 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT ZVRÁSNĚNÝ

Zvrásněný Kvarcit je výjimečný obklad vyrobený na základě důsledné kombinace různě zbarveného křemence. Výrazná struktura přírodního kamene umocňuje celkový vzhled. Kamenný obklad má větší tloušťku, která je vykompenzovaná reálnějším vzhledem pravé kamenné stěny.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 5 cm
Hmotnost: 55 kg/m²
1 556 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT ZLATÝ

Formátovaný přírodní kámen KVARCIT ZLATÝ je obkladový prvek o rozměrech 35x18 cm. Jeho kamenná skladba působí velmi elegantně. Hladká struktura a malá tloušťka umožňuje montáž kamene na méně dostupná místa jako jsou třeba okenní či dveřní otvory. Golden Quartzite Vás zkrátka zaujme v každém svém detailu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 299 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT BÍLO-ŠEDIVÝ LIV 148 S

Obkladový kámen Kvarcit Bílo-šedivý LIV 148 S se chlubí originálním strukturálním provedením, ve kterém se prolíná rozmístění větších i menších kusů příčně řezaného přírodního kamene. Jednotlivé kusy tohoto kamenného obkladu jsou podle velikosti nerovnoměrně slepovány do jednotných formátů.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 52,6 kg/m²
1 322 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - BŘIDLICE MULTICOLOR

Obkladový kámen Břidlice Multicolor je vynikající kamenný obklad, který se svým vzhledem i vlastnostmi hodí jako kámen na fasádu, případně i jako obklad vnitřních stěn. Perfektní zpracování a vysoká kvalita potěší každého zákazníka, který upřednostňuje poměr kvality a ceny.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 32 kg/m²
998 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT DESERT

Formátovaný přírodní kámen Kvarcit Desert je nevšední obkladový materiál, který zvýrazní jakoukoliv stěnu v interiéru i exteriéru. Křemenec je velmi odolný a tvrdý typ kamene, který umožňuje montáž obkladů i na velmi rušná místa. Kamenný obklad se vyznačuje příjemnými teplými barvami, které lze dobře kombinovat jak se dřevem tak i s jinými doplňky.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 199 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - BŘIDLICE ČERNÁ

Černá Břidlice je odjakživa hojně využívaný přírodní kámen. Černé venkovní nebo vnitřní obložení břidlicí, na Vás udělá dojem za každých okolností. Obkladové panely jsou příjemně formátovány, což umožňuje rychlou pokládku, kterou zvládnete sami. Kamenný obklad u nás nyní pořídíte za nejnižší cenu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 32 kg/m²
1 084 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT ORANŽOVÝ

Formátovaný přírodní kámen KVARCIT ORANŽOVÝ je charakteristický svým výjimečným zbarvením, které se bude skvěle hodit jak do vnitřních prostor Vašeho obydlí, tak i na fasádu domu. Hlavní výhodou obkladu je jeho působivý kamenný vzhled, který tak vyniká zejména díky malé viditelnosti spojů. V ploše tak kámen působí velmi celistvě. Hrubší zpracování jednotlivých panelů spolehlivě vytvoří tu pravou kamennou zeď.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4 cm
Hmotnost: 55 kg/m²
1 740 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - BŘIDLICE LIV 015

Přírodní kámen Břidlice LIV 015 zaujme na první pohled především díky své netradiční struktuře, tvořené kusy příčně řezané břidlice, které jsou nepravidelně skládány do jednotných formátů. Toto neotřelé designové provedení spolu s pestrým zbarvením vyzdvihuje přirozenost tohoto kamenného obkladu.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 31,4 kg/m²
990 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - PÍSKOVEC LIV 064

Kamenný obklad Pískovec LIV 064 naláká především svou neobyčejnou strukturou tvořenou přírodním materiálem, v níž se prolíná souhra různě velkých pásků přírodního kamene, které jsou nerovnoměrně seřazeny do jednotného formátu. Tento obkladový kámen se řadí mezi novinky roku 2014.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 34 kg/m²
1 656 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT ČERNÝ

Formátovaný přírodní kámen Kvarcit Černý je nevšední obkladový materiál, který zvýrazní jakoukoliv stěnu v interiéru i exteriéru. Křemenec je velmi odolný a tvrdý typ kamene, který umožňuje montáž obkladů i na velmi rušná místa. Příjemný rozměr obkladu umožňuje využití v širokém spektru možností.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 439 Kč/m²
 
Přírodní kámen Stegu - BIANCO

Kvarcitový obklad BIANCO okouzlí svým luxusním designem, který vychází z kombinace nevšední struktury spolu s pestrým bílým zbarvením. Vstupním kamenem tohoto obkladového kamene je bílý kvarcit. Význačná je perleťová barva křemence s jemným kamenným leskem na povrchu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 1 cm
Hmotnost: 26 kg/m²
1 590 Kč/m²
 
Přírodní kámen Stegu - GREY

Přírodní kámen Grey okouzlí svým propracovaným designem, který vychází z kombinace nevšední struktury spolu s šedým zbarvením. Vstupním kamenem tohoto obkladového kamene je břidlice. Velkou výhodou je složení materiálu, díky němuž je kamenný obklad velice pevný a kvalitní. Plus nacházíme také v malé tloušťce a nízké hmotnosti.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 1 cm
Hmotnost: 28 kg/m²
1 590 Kč/m²
 
Přírodní kámen Stegu - IVORY

Přírodní kámen Ivory okouzlí svým propracovaným designem, který vychází z kombinace nevšední struktury spolu s pestrým zbarvením. Vstupním kamenem je kvarcit. Velkou výhodou je složení materiálu, díky němuž je kamenný obklad velice pevný a kvalitní. Plus nacházíme také v malé tloušťce a nízké hmotnosti.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 1 cm
Hmotnost: 26 kg/m²
1 590 Kč/m²
 
Přírodní kámen Stegu - NERO

Kamenný obklad NERO okouzlí svým propracovaným designem, který vychází z kombinace nevšední struktury spolu s pestrým černým zbarvením. Vstupním kamenem tohoto obkladového kamene je černá břidlice. Velkou výhodou je složení materiálu, díky němuž je kamenný obklad velice odolný a flexibilní v použití.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 1 cm
Hmotnost: 26 kg/m²
1 590 Kč/m²
 
Přírodní kámen Stegu - RUSTY

Přírodní kámen Rusty okouzlí svým propracovaným designem, který vychází z kombinace nevšední struktury spolu s pestrým zbarvením. Vstupním kamenem tohoto obkladového kamene je břidlice. Velkou výhodou je složení materiálu, díky němuž je kamenný obklad velice pevný a kvalitní. Plus nacházíme také v malé tloušťce a nízké hmotnosti.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 1 cm
Hmotnost: 27 kg/m²
1 590 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - ČERNÁ BŘIDLICE jemně štípaná

Formátovaný přírodní kámen ČERNÁ BŘIDLICE jemně štípaná patří mezi nejpropracovanější obklady na trhu. Břidličné pásky jsou tak jemné, že obklad působí jako skvělý designový prvek. Lze jej použít jako kamenné obložení v rámci interiérů i venkovních prostor.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 799 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT BÉŽOVÝ LIV 141 S

Obkladový kámen Kvarcit Béžový LIV 141 S se pyšní svou výjimečnou strukturou, která je tvořena drobnými pásky přírodního kamene, které jsou nepravidelně kladeny do jednotného formátu s decentním povysunutím do prostoru. Svým designovým provedením spolu s přírodním zbarvením se tento kamenný obklad vyjímá v jakýchkoli prostorách interiéru i exteriéru.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 35 kg/m²
1 099 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - BŘIDLICE HNĚDÁ

Břidlice Hnědá je netradičně zabarvený přírodní obklad. Zajímavá struktura přírodního kamene břidlice napovídá o jeho velké oblíbenosti. Kamenný obklad má větší tloušťku, která je vykompenzovaná reálnějším vzhledem připomínající volně ložené kamenné pásky.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4 cm
Hmotnost: 55 kg/m²
1 558 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT ZELENOŠEDÝ LIV 133 S

Kamenný obklad Kvarcit Zelenošedý LIV 133 S se díky svému přírodnímu křišťálovému vzhledu a užitému výrobnímu materiálu řadí k nejpoptávanějšímu zboží na trhu. Svou dokonalou zrnitou strukturou a typickými ostrými rysy vytvoří tento obkladový kámen perfektní přirozený šmrnc obkládané plochy, ať už v oblasti interiéru či exteriéru.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 33,3 kg/m²
1 211 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT LIV 035

Kamenný obklad Kvarcit LIV 035 je současnou novinkou roku 2014. Strukturu tohoto obkladového kamene tvoří skladba drobných na sebe nepravidelně skládaných pásků přírodního kamene. Jednotlivé pásky svým decentním povysunutím či zanořením vytvoří dokonalý výsledný efekt.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 31,4 kg/m²
1 547 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - HNĚDÁ BŘIDLICE na síťce

Formátovaný přírodní kámen HNĚDÁ BŘIDLICE na síťce je specifický svou robustností. Jeden panel se skládá z několika kousků štípaného kamene, které jsou spojeny síťkou ze spodní strany obkladu. Tento typ obkladu je vyhledávaný pro svůj masivní kamenný vzhled, který udělá z každého domu či bytu luxusní rezidenci.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4 cm
Hmotnost: místy může dosahovat až 80 kg/m²
1 899 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - PÍSKOVEC TIGER LIV 014

Kamenný obklad Pískovec LIV 014 zdobí netradiční žíhaný povrchový reliéf, který je doplněn výraznou zrnitou texturou. Struktura tohoto obkladového kamene i barevná kombinace připomíná tygří kůži a je tvořena drobnějšími pásky přírodního kamene, které jsou na sebe nepravidelně skládány do jednotných formátů.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 31,4 kg/m²
1 550 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - BŘIDLICE LIV 012

Přírodní kámen Břidlice LIV 012 se pyšní nevídaným designem. Struktura tohoto černého obkladového kamene je totiž tvořena různě velkými kusy příčně řezané břidlice, jejíž povrchový reliéf je dokonale rýhovaný. Kombinace takového neotřelého provedení spolu s černým zbarvením vyzdvihuje tento kamenný obklad ke špičce na trhu.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 3,5 cm
Hmotnost: 69,4 kg/m²
1 990 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT BÍLÝ

Bílý kvarcit, znám také jako křemenec je bělavě křišťálový obklad z přírodního kamene. Praktický rozměr umožňuje široké využití. Zejména pak jako použití obkladového kamene na fasádu či jiné realizace v rámci exteriéru. Nadchne Vás však i u Vás doma jako vnitřní obložení. Není zde žádné omezení díky vysoké odolnosti.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1448 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT LIV 21 B

Přírodní kámen Kvarcit LIV 21 B zdobí jedinečná struktura spolu s jemnými přírodními barvami. Neotřelé provedení tohoto obkladového kamene je založeno na nepravidelném pokládání pásků přírodního kamene na sebe, které ve výsledném jednotném formátu vytvoří spolu s decentním povysunutím kamenných pásků jedinečný přirozený šmrnc.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 2,5 cm
Hmotnost: 31,4 kg/m²
1 547 Kč/m²
 
Přírodní kámen Livestone - KVARCIT RUSTY LIV Q3

Obkladový kámen Kvarcit Rusty LIV Q3 zdobí především kombinace propracované struktury spolu se zvolenými odstíny zbarvení. Jednotlivé nestejně velké pásky přírodního kamene jsou na sebe nepravidelně kladeny do jednotných formátů. Přirozený šmrnc tomuto kamennému obkladu dodává decentní nestejnoměrné povysunutí jednotlivých kamenných pásků.

Dostupnost: Na dotaz
Tloušťka: do 3,5 cm
Hmotnost: 35 kg/m²
1 547 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - Pískovec Oranžový

Pískovec Oranžový je jedinečný kamenný obklad, které působí velmi luxusním dojmem. Vzhledem k tomu, že pískovcový kámen je velmi odolný a kvalitní, lze obklad využít v interiéru i na fasádách domů. Jemné zpracování je velmi precizní, čímž obklad jednoznačně vyniká.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do cca 1,5 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 557 Kč/m²
 
Přírodní obkladový kámen - KVARCIT KRÁLOVSKÝ jemně štípaný

Formátovaný přírodní kámen KVARCIT KRÁLOVSKÝ jemně štípaný je naprosto jedinečný kamenný obklad. Je charakteristickým jemným štípáním a rozličnými barvami. Tento kámen je díky svému vzhledu velmi oblíbený v interiérových prostorách. Vyloučena však není ani montáž na fasády - technické vlastnosti kamene to umožňují.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2 cm
Hmotnost: 40 kg/m²
1 999 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - AQUAMARIN

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - EARL GREY

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - EBONY

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - EMERALD

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - EVEREST

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - INDIGO

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - IVORY

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - MAHAGON BLUE

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - ONYX

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - PLATINUM

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 
Přírodní ohebný kámen Flexi-Slate - TERAKOTA

Břidlice Flexi-Slate představuje dosud nevídanou tenkou vrstvu přírodního kamene. Svými výbornými přírodními vlastnostmi vyniká v prostorách interiéru i exteriéru. Tato forma přírodního kamene se pyšní především velmi malou tloušťkou a ohebností, díky čemuž dostala přiřazení kamenné tapety.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 2,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg/m²
992 Kč/m²
 

Stránka 1 z 1 - 49 položek celkem