Dřevěný obklad - QUADRO-MINI 2

pouze interiér
Značka: Obklady STEGU
783 Kč / balení 647,11 Kč bez DPH
2-3 týdny

~1350 Kč/m2~Dřevěné panelové obklady QUADRO-MINI 2 představují jakousi 3D mozaiku ze dřeva. Každý kousek dřeva je jinak štípaný a také jinak vystouplý. Necháte-li tento obklad vyniknout na Vaší interiérové stěně, čeká Vás opravdu ohromující zážitek, který oceníte Vy i všechny Vaše návštěvy. Dřevo je ošetřené olejem, což zajistí dlouhou životnost. Montáž je velmi snadná a rychlá, zvládne ji opravdu každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

garance-nejnizsi-ceny

Dřevěný obklad Stegu - QUADRO-MINI 2

Dřevěné panelové obklady QUADRO-MINI 2 představují jakousi 3D mozaiku ze dřeva. Každý kousek dřeva je jinak štípaný a také jinak vystouplý. Necháte-li tento obklad vyniknout na Vaší interiérové stěně, čeká Vás opravdu ohromující zážitek, který oceníte Vy i všechny Vaše návštěvy. Dřevo je ošetřené olejem, což zajistí dlouhou životnost. Montáž je velmi snadná a rychlá, zvládne ji opravdu každý.

Veškerou specifikaci včetně montážního návodu naleznete v záložce "dokumenty ke stažení".

Obklady QUADRO nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 quadro-mini-rozmer

Výrobce Stegu

Obklady značky Stegu představují spolehlivou kvalitu, přijatelně nízkou cenu, mnohaleté zkušenosti a inovativní, přitažlivý design veškerého sortimentu umělého kamene a dřeva. Stegu se v současnosti řadí mezi největší evropské výrobce imitací kamene. Umělý obkladový kámen z výrobních dílen Stegu zahrnuje sádrové a betonové obklady, přírodní kámen a moderní dřevěné dekorace. Pyšně se řadíme mezi oficiální zástupce firmy Stegu a na všechny kamenné obklady garantujeme veškeré záruky, závazné poradenství a servis. Za kvalitou každého obkladu si stojíme a ručíme Vám za něj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné obklady - výjimečná ozdoba stěny v interiéru
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Hmotnost na 1 m²: 6 kg
Použití: Interiér
Mrazuvzdorný: NE
Materiál: Dřevo
Přepočet ceny na 1 m2 vč. DPH: 1350 Kč
Obsah balení: 0,58 m²
Počet kusů v balení: 4 ks
Tloušťka obkladu: do 1,6 cm
Rozměr obkladu: 38 x 38 cm
Spárování: NE
Rohové prvky: NE
Tolerance rozměrů: +/- 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: