Betonové ploty na míru | Kámen i Cihla | unikátní systém

Nabízíme Vám unikátní plotový systém, který zaujme svým zcela mimořádně zdařilým strukturálním a odstínovým provedením. Oproti běžně dostupným, srovnatelným betonovým plotům, které jsou dnes běžně dostupné na trhu, budete překvapeni vysokou úrovní zpracování a věrohodností imitace kamene a cihel. Ostatně to můžete posoudit sami na přiložených inspirativních ukázkách.

ploty_vizual

 

Celý systém je založen na sloupcích, které se zabetonují do připravených děr 40 x 40 cm a hloubce 80 cm. Tyto sloupky slouží jako nosná konstrukce. Po vytvrdnutí betonu se mezi sloupky vkládají samotné plotové panely. Ty mohou být vyrobeny v provedení jako jednostranné nebo oboustranné. Z vrchu je pak možné celý systém opatřit zákrytovými deskami, čímž se plot stane uceleným. Nicméně spousta zákazníků využívá plot i bez použití zákrytových desek - i tato varianta je možná.

Velkou výhodou je, že montáž plotu se dá zvládnout svépomocí, s pomocí přátel. Samozřejmostí je však alespoň základní znalost stavebních principů.

Plot je vyroben z vysoce kvalitních betonových směsí v kombinaci s povrchovou barevnou úpravou na bázi silikonu, díky čemuž mají výrobky velmi dlouhou životnost, výborně odolávají UV záření a povětrnostním vlivům.

 

Zde uvádíme několik základních výhod při použití plotového systému:

Zcela autentický vzhled kamene či cihly.

Velmi vysoká odolnost vůči klimatickým vlivům, a tedy dlouhá životnost (až 50 let).

Žádná či minimální nutnost údržby.

Můžete si sami určit, jak bude plot vysoký - vysoká variabilita rozměrů.

Ekonomická a rychlá montáž - není potřeba dělat betonový základ po celé délce plotu.

V případě zájmu jsme schopni zajistit výrobu v jakémkoliv odstínu RAL.

 

 

Cenové a množstevní kalkulace provádíme zákazníkům na míru dle rozměru jejich pozemku, dle vybraného provedení plotu (odstín/struktura), zvolené výšky oplocení a provedení jednostranné/oboustranné.

Protože nás velké množství zákazníků oslovuje s dotazem "V jakých cenových relacích se plotový systém asi pohybuje?", tak uvádíme alespoň velmi hrubé rozmezí: cena odpovídá přibližně na 2.500 Kč - 3.500 Kč za metr čtvereční plotového systému (plot dlouhý deset metrů o výšce 2 metry představuje 20 metrů čtverečních). Berte to prosím ale jen jako velmi orientační informaci, opravdu záleží na konkrétních parametrech plotu.

 

Pro více informací nás navštivte na naši vzorkovně ve Zlíně, kde si můžete ploty také "osahat" nebo nás neváhejte oslovit prostřednictvím e-mailu info@obkladyrepa.cz.

 

Betonovy_plot_8

Betonovy_plot_9

Betonovy_plot_7

Betonovy_plot_6

Betonovy_plot_2

Betonovy_plot_1

Betonovy_plot_4

Betonovy_plot_3

Betonovy_plot_5

 Betonovy_plot_10

Betonovy_plot_11

Betonovy_plot_12

betonove_ploty_grafen

betonovy_plot_rustika

Betonovy_plot_Shale_bily

betonovy_plot_shale_sedy