Vzorková prodejna kamenných obkladů - ZLÍN

kamenne-obklady-repa-zlin-

Rádi bychom Vás přivítali v naší vzorkové prodejně, která se pyšní nejvyšší počtem vystavených vzorků obkladů z umělého a přírodního kamene v České republice (více než 330 typů). Naleznete u nás nejen kamenné obklady z našeho e-shopu, ale také novinky, které na webu neuveřejňujeme. Jsme si vědomi toho, že na fotografiích jsou barvy i celkový vzhled kamenných obkladů značně zkresleny - proto si veškerý náš sortiment můžete fyzicky prohlédnout na naší výstavce ve Zlíně.

V případě objednávky lze využít prodejnu i jako výdejní místo. Stálý sklad se zde však nenachází, ten je na jiném místě mimo Zlín.

 

Naleznete nás ve Zlíně na adrese:

Kamenné obklady ŘEPA

Březnická 5461

760 01 Zlín

 

► Podívejte se, jak to u nás vypadá 

 

Přijďte se podívat na více než 350 druhů kamenných obkladů k nám do Zlína v tyto otevírací hodiny:  

   

PONDĚLÍ 8 - 16
ÚTERÝ 8 - 17:30
STŘEDA 8 - 16
ČTVRTEK 8 - 16
PÁTEK 8 - 15

 

 

Navigace od Zlína: Z města se vydáte směr k zimnímu stadionu. Projedete kolem stadionu a pokračujete pořád dál rovně do kopce dokud nedorazíte na kruhový objezd. Ten ještě projedete rovně a hned po cca 30 metrech za kruháčem odbočujete vpravo.

Navigace od Březnice: Jedete směr Zlín a asi 30 metrů před kruhovým objezdem odbočujete vlevo do areálu.

 

mapa-vzorkovna kopie  

  

 

A jak to u nás vypadá?  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení