Novinky

7.11.2018
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2018
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2018
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Kamenné obklady ŘEPA - kdo jsme?

                          

                          

  mobil   +420 732 443 428   david-repa-foto-2

  mail   info@obkladyrepa.cz

  web  www.obkladyrepa.cz

  penize  2109896719/2700, Unicredit Bank, a. s.                                           David Řepa, majitel obchodu 

 

Firma je zapsána dle §71 odst.2 živnostenského zákona pod MěÚ Vsetín.

IČO: 02597632, DIČ: CZ9307066230

 

 

VZORKOVÁ PRODEJNAobklady-zlin

Nábřeží 455 

760 01 Zlín - Prštné

 

PONDĚLÍ - PÁTEK

    8:00 - 16:00

 

 

KORESPONDENČNÍ ADRESA (sídlo firmy)

Francova Lhota 37

75614 Francova Lhota

 

NAŠE ZÁSADY:

- Nebojíme se ukázat svou tvář a k problémům se stavíme čelem

- Poctivost, vstřícnost, ochota a respekt k zákazníkovi je základ našeho úspěchu

- Neustále zlepšujeme kvalitu svých služeb a rozšiřujeme náš sortiment

- Dlouhodobě poskytujeme příznivé ceny

- Dodržujeme právní a etické zásady 

 

O FIRMĚ

Naše firma se specializuje na prodej kamenných a cihlových obkladů a pyšní se sortimentem, který patří mezi největší v České republice. Stojíme na zdravých finančních základech bez jakýchkoliv dluhů, které by mohly ohrozit zákazníka a existenci firmy. Nabízíme moderní produkt, který se stává obrovským trendem. Největší radost nám dělají fotografie výsledných realizací a následná spokojenost zákazníka. 

 

O NABÍZENÝCH SLUŽBÁCH

Vedle široké nabídky obkladů Vám poskytujeme mnoho dalších služeb. Vypracujeme Vám grafický návrh, přesně pro Váš konkrétní prostor. Zašleme Vám vzorek obkladu, který byste rádi viděli na vlastní oči, popřípadě si ho chtěli přiložit na obkládáné místo pro lepší představivost. V rámci objednávky jsou tyto služby zdarma. Poradíme Vám, jak vybírat kamenné obklady, napočítáme Vám potřebné množství obkladu, poskytneme technické poradenství a mnohem více.

 

O ZÁKAZNÍCÍCH

U nás platí heslo: Nemusíte nic kupovat, klidně se k nám přijďte jen tak podívat a stravte v našem e-shopu či prodejně příjemnou chvíli plnou inspirací. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi Vám poradíme. Našim zájmem je, abyste se u nás cítili příjemně a v případě objednávky probíhal celý nákupní proces naprosto bez komplikací a dle Vašich představ. Kvalita obchodu se nepozná podle výše objednávky, ale podle toho, zda se zákazník vrátí. A tím se řídíme.

 

O KONKURENCI

Konkurenci vnímáme jako nezbytný faktor, který nás žene dopředu ve zlepšování našich služeb. Nutí nás přemýšlet, jak zákazníkovi zpříjemnit nákup a dosáhnout toho, aby se k nám vracel. Přesto, že na trhu existuje mnoho prodejců podobných obkladových kamenů, zdaleka ne všichni dokáží vyhovět náročným požadavkům zákazníků. V tomto ohledu se snažíme od konkurence odlišit.

 

O BUDOUCNOSTI

Naší ambicí je vytvořit na internetu prostor plný ucelených informací spojený s nejširší nabídkou kamenných obkladů v České republice. Rádi bychom nabídli zákazníkům v naší vzorkové prodejně ve Zlíně největší sortiment umělého kamene v širokém okolí. Chceme aby firma Kamenné obklady ŘEPA představovala pouze pozitivní zkušenosti a spolehlivého partnera při nákupu kamenných obkladů.