Kamenné obklady ŘEPA - kdo jsme?

Kamenne_obklady_REPA_WallVision_Zlin  

                    

ikona-telefon +420 605 399 188  
ikona-email info@obkladyrepa.cz 
ikona-webovky www.obkladyrepa.cz
ikona-www 2502467523/2010 FIO banka a.s.  
ikona-adresa Březnická 5461, Zlín 76001 

 

 

 

 

 

 

 

ikona-kontakt- WallVision s.r.o.
  IČO 18016642
  DIČ CZ18016642 
Firma je zapsána ve spisové značce C 132586 vedená u Krajského soudu v Brně

                          

 

 

 

 

 

Máme největší specializovanou vzorkovnu v ČR!

Vzorkovna_z_dronu_mini

  • Více než 400 vystavených typů 
  • Vylepeno po velkých plochách
  • Lze využít i jako výdejní místo (po předchozí objednávce)
  • Kontaktní místo pro zákazníky

 

PONDĚLÍ 8 - 16
ÚTERÝ 8 - 17:30
STŘEDA 8 - 16
ČTVRTEK 8 - 16
PÁTEK 8 - 15

 

  Virtuální prohlídka

 

✅ Sledujte náš Facebook

✅ Sledujte náš Youtube kanál

✅ Sledujte náš Instagram

 

 

 

        Kamenne_obklady_REPA_WallVision_Zlin_1 

| Naše hodnoty

- Nebojíme se ukázat svou tvář a k problémům se stavíme čelem

- Poctivost, vstřícnost, ochota a respekt k zákazníkovi je základ našeho úspěchu

- Neustále zlepšujeme kvalitu svých služeb a rozšiřujeme náš sortiment

- Dlouhodobě poskytujeme příznivé ceny

- Dodržujeme právní a etické zásady  

 

| O firmě

Naše firma se již více než 10 let specializuje na prodej kamenných a cihlových obkladů. Pyšní se sortimentem, který patří mezi největší v České republice. Stojíme na zdravých finančních základech bez jakýchkoliv dluhů, které by mohly ohrozit zákazníka nebo samotnou existenci firmy. Nabízíme moderní produkt, který se stává obrovským trendem. Největší radost nám dělají fotografie výsledných realizací a následná spokojenost zákazníka. 

 

| O nabízených službách

Vedle široké nabídky obkladů Vám poskytujeme mnoho dalších služeb. Zašleme Vám vzorek obkladu, který byste rádi viděli na vlastní oči, popřípadě si ho chtěli přiložit na obkládané místo pro lepší představivost. V rámci objednávky jsou tyto služby zdarma. Poradíme Vám, jak vybírat kamenné obklady, napočítáme Vám potřebné množství obkladu, poskytneme technické poradenství a mnohem více. Také neustále inovujeme náš showroom i e-shop, aby pro Vás byl výběr a nákup co nejsnadnější.

 

| O zákaznících

U nás platí heslo: Nemusíte nic kupovat, klidně se k nám přijďte jen tak podívat a stravte v našem e-shopu či vzorkovně příjemnou chvíli plnou inspirací. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi Vám poradíme. Našim zájmem je, abyste se u nás cítili příjemně a v případě objednávky probíhal celý nákupní proces naprosto bez komplikací a dle Vašich představ. Kvalita obchodu se nepozná podle výše objednávky, ale podle toho, zda se zákazník vrátí. A tím se řídíme. 

 

| O konkurenci

Konkurenci vnímáme jako nezbytný faktor, který nás žene dopředu ve zlepšování našich služeb a inovací. Nutí nás přemýšlet, jak zákazníkovi ještě více zpříjemnit nákup a dosáhnout toho, aby se k nám vracel. Přesto, že na trhu existuje mnoho prodejců podobných obkladových kamenů, zdaleka ne všichni dokáží vyhovět náročným požadavkům zákazníků k jejich maximální spokojenosti. V tomto ohledu se snažíme od konkurence odlišit.

 

| O budoucnosti

Naší ambicí je vytvořit na internetu prostor plný ucelených informací spojený s nejširší nabídkou kamenných obkladů v České republice. Rádi bychom nabídli zákazníkům v naší vzorkové prodejně ve Zlíně největší sortiment umělého i přírodního kamene v širokém okolí. Chceme, aby firma Kamenné obklady ŘEPA představovala pouze pozitivní zkušenosti a spolehlivého partnera při nákupu kamenných obkladů. Budujeme naši firmu tak, abychom ji mohli předat našim dětem.