Kamenné obklady ŘEPA - kdo jsme?

  

clipart2209156

ikona-telefon     +420 605 399 188   

 

ikona-email     info@obkladyrepa.cz 

ikona-webovky    www.obkladyrepa.cz

 

ikona-www    2802105436/2010  FIO banka a.s.                                          

ikona-adresa    Březnická 5461, Zlín 76001 (vzorkovna) 

 

ikona-kontakt-    Majitel: David Hábl

Firma je zapsána ve spisové značce 370502 - Magistrát města Zlína

IČO: 08569452, DIČ: CZ9211074499

 

prodejna-kamenne-obklady-repa

 

Máme největší specializovanou vzorkovnu v ČR!

  • Více než 330 vystavených typů
  • Vylepeno po velkých plochách
  • Lze využít i jako výdejní místo (po předchozí objednávce)
  • Kontaktní místo pro zákazníky

 

PONDĚLÍ 8 - 16
ÚTERÝ 8 - 17:30
STŘEDA 8 - 16
ČTVRTEK 8 - 16
PÁTEK 8 - 15

 

 

 

 
   

 

✔️ Sledujte nás na našem Facebooku!

 

 

         header-obklady-repa 

--

Držíme se těchto zásad:

- Nebojíme se ukázat svou tvář a k problémům se stavíme čelem

- Poctivost, vstřícnost, ochota a respekt k zákazníkovi je základ našeho úspěchu

- Neustále zlepšujeme kvalitu svých služeb a rozšiřujeme náš sortiment

- Dlouhodobě poskytujeme příznivé ceny

- Dodržujeme právní a etické zásady 

 

O firmě

Naše firma se specializuje na prodej kamenných a cihlových obkladů a pyšní se sortimentem, který patří mezi největší v České republice. Stojíme na zdravých finančních základech bez jakýchkoliv dluhů, které by mohly ohrozit zákazníka a existenci firmy. Nabízíme moderní produkt, který se stává obrovským trendem. Největší radost nám dělají fotografie výsledných realizací a následná spokojenost zákazníka. 

 

O nabízených službách

Vedle široké nabídky obkladů Vám poskytujeme mnoho dalších služeb. Zašleme Vám vzorek obkladu, který byste rádi viděli na vlastní oči, popřípadě si ho chtěli přiložit na obkládané místo pro lepší představivost. V rámci objednávky jsou tyto služby zdarma. Poradíme Vám, jak vybírat kamenné obklady, napočítáme Vám potřebné množství obkladu, poskytneme technické poradenství a mnohem více.

 

O zákaznících

U nás platí heslo: Nemusíte nic kupovat, klidně se k nám přijďte jen tak podívat a stravte v našem e-shopu či vzorkovně příjemnou chvíli plnou inspirací. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi Vám poradíme. Našim zájmem je, abyste se u nás cítili příjemně a v případě objednávky probíhal celý nákupní proces naprosto bez komplikací a dle Vašich představ. Kvalita obchodu se nepozná podle výše objednávky, ale podle toho, zda se zákazník vrátí. A tím se řídíme.

 

O konkurenci

Konkurenci vnímáme jako nezbytný faktor, který nás žene dopředu ve zlepšování našich služeb. Nutí nás přemýšlet, jak zákazníkovi zpříjemnit nákup a dosáhnout toho, aby se k nám vracel. Přesto, že na trhu existuje mnoho prodejců podobných obkladových kamenů, zdaleka ne všichni dokáží vyhovět náročným požadavkům zákazníků. V tomto ohledu se snažíme od konkurence odlišit.

 

O budoucnosti

Naší ambicí je vytvořit na internetu prostor plný ucelených informací spojený s nejširší nabídkou kamenných obkladů v České republice. Rádi bychom nabídli zákazníkům v naší vzorkové prodejně ve Zlíně největší sortiment umělého kamene v širokém okolí. Chceme aby firma Kamenné obklady ŘEPA představovala pouze pozitivní zkušenosti a spolehlivého partnera při nákupu kamenných obkladů.