22.10.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
22.10.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
22.10.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Stavební chemie kamenných obkladů

Stavební chemie je nezbytné příslušenství ke všem typům kamenných obkladů. Pro Vaše pohodlí jsme se rozhodli Vám nabídnout stavební chemii určenou přímo na Váš zvolený obklad. Obchod kamenné obklady ŘEPA Vám nabízí tuto stavební chemii:

  • LEPIDLA pro správnou aplikaci kamenných obkladů.
  • IMPREGNACE pro zvýšení odolnosti proti okolním vlivům.
  • PENETRACE pro zlepšení přilnavosti podkladní plochy.
  • SPÁROVACÍ HMOTY pro dokonalý efekt spárovaných cihlových obkladů.

Pro správné použití stavební chemie je potřeba dodržovat návody přiložené u jednotlivých přípravků a technické informace Vámi zvoleného obkladu. Pokud chcete realizovat pokládku svépomocí, jistě by Vám neměl uniknout tento univerzální návod na pokládku kamenných obkladů.

Stavební chemii dodáváme společně s Vámi objednanými obklady. Jaký typ stavební chemie se k obkladu hodí naleznete v souvisejícím zboží na stránce daného typu obkladu.

 

Nejprodávanější

165
127011651270
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

Penetrace Luminta ASO-UNIGRUND-K

Penetrační roztok ASO-UNIGRUND-K slouží k přípravě podkladu před lepení obkladů LUMINTA. Je vhodný pro savé podklady.

Dostupnost: Na skladě
165 Kč
 
Impregnace na Sádrové obklady INCANA

Bezbarvý, paropropustný přípravek na bázi inovativní akrylátové nanodisperze pro hydrofobní impregnaci sádrových obkladů Incana.

Dostupnost: Na skladě
189 Kč
 
Impregnace Wild Stone - Stonesil Aqua

Impregnace Wild Stone Stonesil Aqua slouží k povrchové úpravě obkladů Wild Stone. Jedná se o hydrofobní roztok, který chrání obklad před vnikem vody. Podporuje zachování stálosti barev a omezuje výskyt mechů či výkvětů. Impregnace prodlužuje celkovou životnost obkladů.

Dostupnost: Na skladě
254,10 Kč
 
Impregnace obkladů Magicrete - REPESIL

Vysoce kvalitní Impregnace REPESIL slouží pro ochranu obkladů značky Magicrete v exteriérovém prostředí a na extrémně vlhkých místech jako jsou koupelny. Hydrofobní přípravek slouží k omezení nasákavosti obkladu a prodlužuje tak jeho životnost. Přispívá také k zachování barevné stálosti.

Dostupnost: Na skladě
230 Kč
 
PENETRACE KAMENNÝCH OBKLADŮ STEGU GRUNT

Penetrace kamenných obkladů STEGU GRUNT zvýší přilnavost podkladní plochy. Pro které obklady se tato penetrace hodí naleznete vždy v souvisejícím zboží každého obkladu.

Dostupnost: Na skladě
230 Kč
 
Impregnace obkladů Vaspo - LUKOFOB 39

Impregnační nástřik Lukofob 39 slouží k ochraně obkladů Vaspo před povětrnostními vlivy. Impregnace prodlouží životnost obkladu a zamezí propustnosti vodě. Značně také zvyšuje stálobarevnost obkladů a slouží jako prevence před vápennými výkvěty a řasami.

Dostupnost: Na skladě
239 Kč
 
LEPIDLO GIPSOLEP NA SÁDROVÉ OBKLADY STEGU

Lepidlo GIPSOLEP je určené k aplikaci sádrových obkladů STEGU v interiéru. Pro které konkrétní obklady je toto lepidlo vhodné naleznete v souvisejícím zboží u vámi zvoleného obkladu.

Dostupnost: Na skladě
260 Kč
 
Penetrace pro obklady INCANA

Originální penetrace pro obklady Incana slouží pro zvýšení přilnavosti podkladu před aplikací samotných obkladů Incana. Použitím značkové stavební chemie se můžete vyhnout případným nepříjemnostem při montáži.

Dostupnost: Na skladě
260 Kč
 
PENETRACE SCHÖNOX KH

Penetrace Schönox KH slouží pro zvýšení přilnavost podkladní plochy při aplikaci kamenných obkladů značky Magicrete.

Dostupnost: Na skladě
280 Kč
 
LEPIDLO EXCELBOND

Lepidlo EXCELBOND je lepidlo třídy C2TE S1 určené pro lepení kamenných obkladů značky Vaspo. Více informací v technické dokumentaci.

Dostupnost: Na skladě
341,99 Kč
 
IMPREGNACE CIHLOVÝCH OBKLADŮ RUSTIK A COUNTRY

Impregnace pro Cihlové obklady sérií RUSTIK a COUNTRY dodá Vaší obložené ploše stálý vzhled a dlouhodobou ochranu před okolními vlivy.

Dostupnost: Na skladě
290 Kč
 
IMPREGNACE KAMENNÝCH OBKLADŮ STEGU

Impregnace pro Kamenné obklady značky STEGU dodá Vaší obložené ploše stálý vzhled a dlouhodobou ochranu před okolními vlivy. Pro který obklad se tato impregnace hodí naleznete vždy v souvisejícím zboží Vámi zvoleného obkladu.

Dostupnost: Na skladě
290 Kč
 
Impregnace pro obklady INCANA

Hydrofobní impregnace slouží pro povrchovou ochranu obkladů značky INCANA. Impregnace prodlužuje životnost obkladu a lépe jej chrání před povětrnostními vlivy zejména v exteriéru. Ošetření obkladu se provádí ve dvou vrstvách.

Dostupnost: Na skladě
320 Kč
 
Lepidlo Luminta BENFERFIX - do interiéru

Flexibilní lepidlo Benferfix je určeno k montáži kamenných obkladů značky Luminta. Lepidlo není mrazuvzdorné, tudíž je možné jej použít pouze v rámci interiéru. Vynikající pomocník pro úspěšné zvládnutí pokládky.

Dostupnost: Na skladě
340 Kč
 
INTERIÉROVÉ FLEXIBILNÍ LEPIDLO SCHÖNOX CFK

Interiérové flexibilní lepidlo Schönox CFK slouží pro lepení kamenných obkladů značky Magicrete.

Dostupnost: Na skladě
411,99 Kč
 
SPÁROVACÍ HMOTA STEGU 7 KG

Spárovací hmota Stegu je určená pro spárování obkladů této značky. Spárovací hmota je univerzální pro spárování obkladů v exteriéru i interéru. V nabídce máme 4 barvy v balení o hmotnosti 7 kg.

Dostupnost: Na skladě
380 Kč
 
Flexibilní lepidlo pro obklady INCANA

Vysoce přilnavé a kvalitní flexibilní lepidlo je určeno pro lepení obkladů značky Incana v interiéru i exteriéru. Lepidlo podléhá přísným normám a certifikacím. Má vynikající vlastnosti, které oceníte při montáži, která se tak stane hračkou.

Dostupnost: Na skladě
450 Kč
 
Penetrace Wild Stone PN

Penetrace Wild Stone PN je disperzní penetrační nátěr k úpravě nestandardních povrchů. Jedná se o roztok, který zvyšuje savost podkladů. Díky obsahu speciálních přísad vytváří na podkladech adhezní můstek, zvyšuje přídržnost cementových hmot. Hodí se na problémové plochy, kde není možné nanášet lepidlo napřímo.

Dostupnost: Na skladě
470 Kč
 
EXTERIÉROVÉ FLEXIBILNÍ LEPIDLO SCHÖNOX SFK

Exteriérové flexibilní lepidlo Schönox SFK pro lepení kamenných obkladů Magicrete.

Dostupnost: Na skladě
569 Kč
 
LEPIDLO MULTIELASTIK NA KAMENNÉ OBKLADY STEGU

Mrazuvzdorné lepidlo na Kamenné obklady STEGU je určené pro aplikaci obkladů u kterých naleznete toto lepidlo v souvisejícím zboží.

Dostupnost: Na skladě
480 Kč
 
Flexibilní lepidlo WILD STONE LM

Lepidlo WILD STONE LM je vysoce odolné flexibilní mrazuvzdorné lepidlo s prodlouženou dobou spracovatelnosti a třídy C2TE S1. Lepidlo je určeno pro lepení obkladů Wild Stone v interiéru i exteriéru.

Dostupnost: Na skladě
598,95 Kč
 
Lepidlo na sádrové obklady INCANA

Lepidlo určené pro montáž sádrových obkladů Incana. Zajistí vynikající spoj mezi obkladem a podkladní plochou. Lepidlo je vhodné pouze do interiéru. Lepidlo je po otevření ihned připraveno k použití.

Dostupnost: Na skladě
549 Kč
 
Lepidlo Luminta BENFERFLEX - do exteriéru

Mrazuvzdorné flexibilní lepidlo BENFERFLEX je určeno k montáži kamenných obkladů značky Luminta. Lepidlo je vhodné pro aplikaci v interiéru i exteriéru. Jedná se o vysoce kvalitní hmotu, která splňuje všechny předpoklady pro zdařilou pokládku obkladů Luminta.

Dostupnost: Na skladě
575 Kč
 
SPÁROVACÍ HMOTA STEGU 15 KG

Spárovací hmota je určená pro spárování obkladů značky Stegu. Tato spárovací hmota je univerzální pro spárování obkladů v exteriéru i interéru. V nabídce máme 3 barvy, přičemž každé balení obsahuje 15 kg spárovací hmoty.

Dostupnost: Na skladě
620 Kč
 
LEPIDLO ELASTIK UNIVERZÁLNÍ NA OBKLADY STEGU

Lepidlo ELASTIK je univerzální lepidlo na obklady STEGU. Lepidlo je předem namíchané a je použitelné v exteriéru i interiéru.

Dostupnost: Na skladě
650 Kč
 
Impregnace na přírodní kámen - AKEMI

Vysoce kvalitní Impregnace AKEMI Anti-Fleck Nano Efect je hydrofobní prostředek, který odpuzuje vodu, tuky či olej a chrání tak kámen před těmito vlivy. Zamezuje vstupu vody do kamene, čímž zamezuje tomu, aby kámen měnil svůj vzhled. Hydrofobizaci přírodního kamene doporučujeme především v místech, kde obklad přichází do kontaktu s vodou.

Dostupnost: Skladem
1 270 Kč
 

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem