Spárovací malty - k vyplnění spár

Nejprodávanější

4 položek celkem
Spárovací malta FM pro obklady Magicrete
od 290 Kč

Spárovací malta FM od výrobce quick-mix je určena ke spárovací cihlových pásků značky Magicrete. Je vhodná k použití v interiéru i exteriéru.

Spárovací malta FM pro obklady Luminta
od 373 Kč

Spárovací malta FM od výrobce quick-mix je určena ke spárovací cihlových pásků značky Luminta. Je vhodná k vnitřnímu i vnějšímu použití.

SPÁROVACÍ MALTA 7 KG jemná - pro obklady STEGU
400 Kč

Spárovací hmota Stegu je určená pro spárování obkladů této značky. Spárovací hmota je univerzální pro spárování obkladů v exteriéru i interéru. V nabídce máme 4 barvy v balení o...

SPÁROVACÍ MALTA 15 KG hrubá - pro obklady STEGU
640 Kč

Spárovací hmota je určená pro spárování obkladů značky Stegu. Tato spárovací hmota je univerzální pro spárování obkladů v exteriéru i interéru. V nabídce máme 3 barvy, přičemž...

sparovaci-malta-cihlovy-obklad

Spárovací hmota slouží k vyplnění spár u obkladů, které jsou ke spárování určené. Jedná se především o oblíbené cihlové obklady, ale zdaleka nejsou jediným typem obkladů, které se spárují. Veškerou stavební chemii, která se hodí právě pro Váš zvolený obklad naleznete v souvisejícím zboží na stránce obkladu. Spárováním je dosaženo realističtějšího vzhledu obložené plochy. Spáry imitují maltu, která se dávala mezi jednotlivé cihly, nebo mezi kameny. Podívejte se na další stavební chemii, kterou nabízíme.

Při výběru spárovací hmoty dbáme na výběr vhodné barvy, která vytvoří nejlepší kombinaci mezi spárou a cihlou.