Novinky

7.11.2018
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2018
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2018
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

KAMENNÉ OBKLADY KÁMEN MIX

   

Fasádní KÁMEN MIX je tvořen štípanými a lámanými kusy kamene nepravidelné struktury na jehož povrchu jsou výrazné stopy zvrásnění. Vyznačuje se rychlou a jednoduchou montáží bez spár. Má velké využití v exteriéru i v interiéru. V jednom balení je umístěno 13 ks a 2 půlky tohoto kamenného obkladu, který pokryje plochu 1 m2. Je možnost dokoupení samostatných rohových prvků, které mají přirozený výsledný efekt. 

 

Nejprodávanější

100
8801100880
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

VZOREK - Kámen Mix Béžový

Vzorek betonového obkladu Kámen Mix Béžový.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
VZOREK - Kámen Mix Bílosivý

Vzorek betonového obkladu Kámen mix Bílosivý.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
VZOREK - Kámen Mix Zelenošedý

Vzorek betonového obkladu Kámen mix Zelenošedý.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
Rohový obklad Vaspo - KÁMEN MIX BÍLOSIVÝ

K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu Kámen Mix Bílosivý. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu. Tím je dosaženo přirozeného dojmu a skrytí přechodů mezi kameny v oblasti vnějšího rohu obkládané plochy. Tyto rohové prvky jsou zbarveny do šedobílé barvy.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

189 Kč/m
 
Rohový obklad Vaspo - KÁMEN MIX ZELENOŠEDÝ

K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu Kámen Mix Zelenošedý. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu. Tím je dosaženo přirozeného dojmu a skrytí přechodů mezi kameny v oblasti vnějšího rohu obkládané plochy. Tyto rohové prvky jsou zbarveny do moderní zelené barvy.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

189 Kč/m
 
Kamenný obklad Vaspo - KÁMEN MIX BÍLOSIVÝ

Betonový obklad Kámen Mix Bílosivý se vyznačuje svou neobvyklou strukturou, tvořenou štípanými kusy kamene nepravidelné struktury, které jsou nepravidelně rozloženy v daném formátu. Na povrchu tohoto umělého kamene vynikají výrazné stopy zvrásnění, které doplňuje šedé zbarvení a místy hnědé skvrny.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 41 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

690 Kč/m²
 
Kamenný obklad Vaspo - KÁMEN MIX ZELENOŠEDÝ

Betonový obklad Kámen Mix Zelenošedý se vyznačuje svou neobvyklou strukturou, tvořenou štípanými kusy kamene nepravidelné struktury, které jsou nepravidelně rozloženy v daném formátu. Na povrchu tohoto umělého kamene vynikají výrazné stopy zvrásnění, které doplňuje zelené zbarvení a místy hnědé skvrny.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 41 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

690 Kč/m²
 
Rohový obklad Vaspo - KÁMEN MIX BÉŽOVÝ

K obložení rohu kamenným obkladem Kámen Mix Béžový poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu. Tím je dosaženo přirozeného dojmu a skrytí přechodů mezi kameny v oblasti vnějšího rohu obkládané plochy. Tyto rohové prvky jsou zbarveny do bílé barvy.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

207 Kč/m
 
Kamenný obklad Vaspo - KÁMEN MIX BÉŽOVÝ

Betonový obklad Kámen Mix Béžový se vyznačuje svou neobvyklou strukturou, tvořenou štípanými kusy kamene nepravidelné struktury, které jsou nepravidelně rozloženy v daném formátu. Na povrchu tohoto umělého kamene vynikají výrazné stopy zvrásnění, které doplňuje bílé zbarvení a místy béžové skvrny.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 41 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

740 Kč/m²
 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem