Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

KAMENNÉ OBKLADY TRAVERTIN

   

Imitace přírodního kamene TRAVERTIN se vyznačuje detailním zobrazením i nejmenších kapilár či vlásečnic a jemných zvětranin. Aplikace je velmi jednoduchá díky stejné velikosti všech kazet a lepení bez přítomnosti spár. Vyniká svou mrazuvzdorností, neomezenou životností a lehkou údržbou. V jedné krabici se nachází 11 ks + 2 půlky, s nimiž lze obložit plochu o obsahu 1 m2. 

 

Nejprodávanější

630
7591630759
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Rohový obklad Vaspo - TRAVERTIN ŠEDOPLAVÝ

Rohové prvky umělého kamene Travertin Šedoplavý jsou zbarveny do šedobílé barvy a jejich úkolem je skrýt přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu a vytvořit tak přirozený efekt. K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

170 Kč/m
 
Rohový obklad Vaspo - TRAVERTIN ZVĚTRANÝ

Rohové prvky umělého kamene Travertin Zvětraný jsou zbarveny do šedobílé barvy a jejich úkolem je skrýt přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu a vytvořit tak přirozený efekt. K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

187 Kč/m
 
Kamenný obklad Vaspo - TRAVERTIN ŠEDOPLAVÝ

Betonový obklad Travertin Šedoplavý se pyšní především detailním zobrazením i nejmenších kapilár či vlásečnic a jemných zvětranin. Lepení stejně velkých kazet probíhá bez přítomnosti spár. Kombinace bílé a šedé barvy spolu se strukturou umělého kamene tvoří neobvyklý vzor, jímž se dokonale přibližuje pravému travertinu.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 47 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

630 Kč/m²
 
Kamenný obklad Vaspo - TRAVERTIN ZVĚTRANÝ

Betonový obklad Travertin Zvětraný se pyšní především detailním zobrazením i nejmenších kapilár či vlásečnic a jemných zvětranin. Lepení stejně velkých kazet probíhá bez přítomnosti spár. Kombinace bílé a šedé barvy spolu se strukturou umělého kamene tvoří neobvyklý vzor, jímž se dokonale přibližuje pravému travertinu.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 47 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

690 Kč/m²
 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem