Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Obklady Pískovec - Pískovcový kámen pro Váš dům

Pískovec je hornina využívána pro účely obložení stěn již mnohá staletí. Pískovcové obklady můžeme nalézt v různých barevných kombinacích. V přírodě se vyskytuje v šédé, žluté a někdy i červené barvě. Velmi často se můžeme setkat s vícebarevným pískovcem.

Obklady z pískovce jsou oblíbené zejména díky své vysoké odolnosti a pevnosti. Povrch je vysoce stabilní a jen těžko jej poškodit. Velkou výhodou je dobrá zpracovatelnost a neměnnost v rámci namáhavých podmínek v exteriéru i interiéru.

Z designového hlediska jej můžeme velmi dobře skloubit s dalšími dřevěnými doplňky, kovem či sklem. Pískovcové obklady se také velmi dobře osvědčí v rámci aplikace na fasádu.

 

 
981
9811981981
Značky
Přírodní obkladový kámen - Pískovec Oranžový

Pískovec Oranžový je jedinečný kamenný obklad, které působí velmi luxusním dojmem. Vzhledem k tomu, že pískovcový kámen je velmi odolný a kvalitní, lze obklad využít v interiéru i na fasádách domů. Jemné zpracování je velmi precizní, čímž obklad jednoznačně vyniká.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 40 kg/m²
Tloušťka: do cca 1,5 cm

1 557 Kč/m²
 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem