Novinky

7.11.2018
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2018
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2018
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

KAMENNÉ OBKLADY ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA

   

Imitace kamene ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA je nepravidelné vrstevnaté struktury, která svým vzhledem působí výsledný efekt připomínající skálu v přírodě. Pyšní se jedinečnou výrobou, neomezenou životností a 30-ti letou garancí stálosti barvy. Tento obkladový kámen má velké využití v exteriéru i v interiéru. V jedné krabici naleznete 11 kusů a navíc jeden rohový prvek. V případě potřeby lze dokoupit krabici samostatných rohových prvků, pomocí kterých lze dosáhnout přirozeného vzhledu.

 

Nejprodávanější

100
5941100594
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

VZOREK - Zvrásněná Skála Antracit

Vzorek betonového obkladu Zvrásněná skála Antracit.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
VZOREK - Zvrásněná Skála Hnědá

Vzorek betonového obkladu Zvrásněná skála - Hnědá.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
VZOREK - Zvrásněná Skála Zelená

Vzorek betonového obkladu Zvrásněná skála - Zelená.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
Kamenný obklad Vaspo - ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA ZELENÁ

Obkladový kámen Zvrásněná skála Zelená je obklad výrazně nepravidelné struktury se specifickým zvrásněním. Umělý kámen působí velmi reálným dojmem, protože je zde snaha o perfektní imitaci přírodní skály. Betonu se to skvěle daří. Zvrásněná skála Zelená je oblíbená jako obklad na fasádu.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 49 kg/m²
Tloušťka: do 4,5 cm

870 Kč/m²
 
Kamenný obklad Vaspo - ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA ANTRACIT

Obkladový kámen Zvrásněná skála Antracit se pyšní nepravidelnou vrstevnatou strukturou, kterou vyzdvihuje výrazné zvrásnění. Ve výsledné fázi obložení je tato imitace kamene srovnatelná se skálou v přírodě. Působí velmi skutečným dojmem a řadí se mezi oblíbené fasádní obklady.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 49 kg/m²
Tloušťka: do 4,5 cm

816 Kč/m²
 
Kamenný obklad Vaspo - ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA HNĚDÁ

Obkladový kámen Zvrásněná skála Hnědá je nepravidelné vrstevnaté struktury s výrazným zvrásněním, který je ve výsledné fázi obložení srovnatelný se skálou v přírodě. Umělý kámen působí velmi skutečným dojmem, protože se jedná o velmi zdařilou imitaci kamene. Zvrásněná skála Hnědá je oblíbený fasádní obklad.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 49 kg/m²
Tloušťka: do 4,5 cm

816 Kč/m²
 
Rohový obklad Vaspo - ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA ANTRACIT

Rohové prvky Zvrásněná skála Antracit, u nichž se prolíná kombinace šedé a hnědé barvy, budí přirozený dojem skály v přírodě, jelikož působí jako spojový prvek ve vnějším rohu obkladové plochy. K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný přirozený efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4,5 cm

225 Kč/m
 
Rohový obklad Vaspo - ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA HNĚDÁ

Rohové prvky Zvrásněná skála Hnědá, u nichž se prolíná kombinace hnědé a béžové barvy, budí přirozený dojem skály v přírodě, jelikož působí jako spojový prvek ve vnějším rohu obkladové plochy. K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4,5 cm

225 Kč/m
 
Rohový obklad Vaspo - ZVRÁSNĚNÁ SKÁLA ZELENÁ

Rohové prvky Zvrásněná skála zelená, u nichž převažuje zelená barva, budí přirozený dojem skály v přírodě, jelikož působí jako spojový prvek ve vnějším rohu obkladové plochy. K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4,5 cm

250 Kč/m
 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem