Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Jak můžu vědět, že je nákup u Vás bezpečný?

Víme, že nakupování na internetu vždy přináší rizika, protože nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně "drátu". Proto děláme všechno proto, abychom byli na internetu snadno čitelní, viditelní a lehce zjistitelní. To je také jeden z důvodů, proč samotný název firmy Kamenné obklady ŘEPA nenese žádný pseudo-anglický název, ale vystupuje pod příjmením majitele, který tím dává najevo, že dává "svou kůži na trh" a zákazník, tak ví s kým má tu čest.

Důvěru si získáváme hlavně tím, že nás doporučují zákazníci, kteří u nás již nakoupili. Získáváme kladné hodnocení na prestižním serveru pro bezpečný obchod Heuréka a v neposlední řadě Vám dáváme k dispozici veškere informace o naší firmě. Řídíme se naším heslem, že není důležité za každou cenu prodat, ale docílit toho, aby se k nám zákazníci vraceli. Na tom je také postavena firemní strategie, která je založena na spokojenosti zákazníků.

Za zmínku také stojí fakt, že máme také kontaktní místo ve Zlíně, kde máme vzorkovou prodejnu. Zde jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky. Nejsme tedy pouze internetoví prodejci.

Další dotazy k nákupu:

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

zeptejte-se-nas

dotazy-vyberdotazy-pokladka