Jak můžu vědět, že je nákup u Vás bezpečný?

heurekaVíme, že nakupování na internetu vždy přináší rizika, protože nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně "drátu". Proto děláme všechno proto, abychom byli na internetu snadno čitelní, viditelní a lehce zjistitelní. To je také jeden z důvodů, proč samotný název firmy Kamenné obklady ŘEPA nenese žádný pseudo-anglický název, ale vystupuje pod příjmením majitele, který tím dává najevo, že dává "svou kůži na trh" a zákazník, tak ví s kým má tu čest.

Firma není skryta pod obchodní společností s.r.o., nýbrž jsme přímo fyzická osoba. Což je v našem oboru dnes už spíš ojedinělé.

Důvěru si získáváme hlavně tím, že nás doporučují zákazníci, kteří u nás již nakoupili. Získáváme kladné hodnocení na známém serveru Heuréka (pod odkazem si můžete přečíst hodnocení) a v neposlední řadě Vám dáváme k dispozici veškere informace o naší firmě.

Řídíme se naším heslem, že není důležité za každou cenu prodat, ale docílit toho, aby se k nám zákazníci vraceli. Na tom je také postavena firemní strategie, která je založena na spokojenosti zákazníků.

Za zmínku také stojí fakt, že máme také kontaktní místo ve Zlíně, kde máme vzorkovou prodejnu. Zde jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky. Nejsme tedy pouze internetoví prodejci.

Mezi naše klienty patří mnoho významných stavebních firem napříč celou Českou republikou a dokonce i pár známých osobností z českého showbyznysu.

Máme za sebou již tisíce realizovaných zakázek a zde se můžete podívat na mapku, kde všude jsme již obklady dodávali.

 

 

Další dotazy k nákupu:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady montaz-obkladu-rady