Jak můžu vědět, že je nákup u Vás bezpečný?

Víme, že nakupování na internetu vždy přináší rizika, protože nikdy nevíte, "kdo sedí na druhé straně". Proto děláme všechno proto, abychom byli na internetu snadno čitelní, viditelní a lehce zjistitelní. To je také jeden z důvodů, proč samotný název firmy Kamenné obklady ŘEPA nenese žádný pseudo-anglický název, ale vystupuje pod příjmením zakladatele. Od začátku tak dáváme "svou kůži na trh" a zákazník, tak přesně ví s kým má tu čest.

Důvěru si získáváme hlavně tím, že nás doporučují zákazníci, kteří u nás již nakoupili. Získáváme kladné hodnocení na serveru Heuréka (pod odkazem si můžete přečíst hodnocení) a v neposlední řadě Vám dáváme k dispozici veškeré informace o naší firmě.

Řídíme se naším heslem, že není důležité za každou cenu prodat, ale docílit toho, aby se k nám zákazníci vraceli. Na tom je také postavena firemní filozofie, která je založena na spokojenosti vracejících se zákazníků a ne pouze na prázdných reklamních proklamacích. 

Za zmínku také stojí fakt, že máme kontaktní místo ve Zlíně, kde máme vzorkovou prodejnu. Zde jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky a i Vy nás tak můžete snadno navštívit. Nejsme tedy pouze internetový prodejce.

Mezi naše stále klienty patří mnoho významných stavebních firem napříč celou Českou republikou a dokonce i pár známých osobností z českého showbyznysu.

 

| Za více než 10 let našeho působení na trhu jsme dodali zboží pro více než 15.000 zákazníků. Bude nám potěšením, pokud se stanete dalším z nich.

 

 

hodnoceni_obchodu

 

 

Máme za sebou již tisíce realizovaných zakázek. Zde se můžete podívat na mapku, kde všude jsme již obklady dodávali.

 

 

 

 

Další dotazy k nákupu:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady montaz-obkladu-rady