Dřevěný obklad - LAMELY LINEA ACOUSTIC 6 námořnická modrá

pouze interiér
Značka: Obklady STEGU
1 380 Kč / balení 1 140,50 Kč bez DPH
2-3 týdny

~2123 Kč/m2~Dřevěné akustické lamely LINEA ACOUSTIC 6 v barvě námořnická modrá reprezentují současný trend v oblasti bydlení. Je to úžasně jednoduchý způsob, jak obohatit interiér o nevšední designový prvek. Zároveň docílíte určitého odhlučnění daného prostoru. Lamely jsou dlouhé 265 cm a jsou formátovány po šesti lištách vyrobených z MDF (potaženo PVC fólií) a jsou připevněny k podkladní filcové desce o tloušťce 6 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

garance-nejnizsi-ceny

Dřevěné akustické lamely na zeď - LINEA ACOUSTIC 6 námořnická modrá

Dřevěné akustické lamely LINEA ACOUSTIC 6 v barvě námořnická modrá reprezentují současný trend v oblasti bydlení. Je to úžasně jednoduchý způsob, jak obohatit interiér o nevšední designový prvek. Zároveň docílíte určitého odhlučnění daného prostoru. Lamely jsou dlouhé 265 cm a jsou formátovány po šesti lištách vyrobených z MDF (potaženo PVC fólií) a jsou připevněny k podkladní filcové desce o tloušťce 6 mm. Jednotlivé dílce tak stačí zaříznout na požadovaný rozměr a klást na stěnu jeden po druhém. Během několika málo okamžiků dojde k zásadní proměně celého prostoru.

Obklady LINEA jsou vhodné pouze pro montáže do suchého prostředí v rámci interiéru

 

Praktické informace

Orientace lamel může být vodorovná, vertikální nebo i diagonální. Aplikace je možná na stěny i stropy. 

Za standardních podmínek lze obkladové panely lepit pomocí montážního lepidla MAMUT GLUE high tack v závislosti na daném podkladu. Montáž je možná rovněž klasickým přivrtáním na nosný rošt.

Povrch lamel již obsahuje finální povrchovou ochranu, tudíž se nijak dále neošetřuje.

Údržbu lze provádět čas od času setřením prachu pomocí vlhkého hadříku.

 

Možnosti odběru / doručení

Protože lamely jsou dlouhé více než 2,5 metrů a jsou poměrně křehké na manipulaci, není možné je zasílat klasickými přepravními službami. Proto preferujeme osobní odběr lamel z naší vzorkovny ve Zlíně, kdy si zboží zkontrolujete a přeberete přímo od nás.

Pokud nemáte možnost si zboží ze Zlína vyzvednout, zkuste se s námi spojit a probrat možnosti, jak bychom Vám zboží mohli zavézt.

acustic-rozmer

Výrobce Stegu

Obklady značky Stegu představují spolehlivou kvalitu, přijatelně nízkou cenu, mnohaleté zkušenosti a inovativní, přitažlivý design veškerého sortimentu umělého kamene a dřeva. Stegu se v současnosti řadí mezi největší evropské výrobce imitací kamene. Umělý obkladový kámen z výrobních dílen Stegu zahrnuje sádrové a betonové obklady, přírodní kámen a moderní dřevěné dekorace. Pyšně se řadíme mezi oficiální zástupce firmy Stegu a na všechny kamenné obklady garantujeme veškeré záruky, závazné poradenství a servis. Za kvalitou každého obkladu si stojíme a ručíme Vám za něj.

 

Přijďte se na obklad LINEA ACOUSTIC 6 námořnická modrá podívat k nám do PRODEJNY KAMENNÝCH OBKLADŮ ZLÍN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné obklady - výjimečná ozdoba stěny v interiéru
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Hmotnost na 1 m²: 8 kg
Použití: Interiér
Mrazuvzdorný: NE
Materiál: Dřevo
Přepočet ceny na 1 m2 vč. DPH: 2123 Kč
Obsah balení: 0,6492 m²
Počet kusů v balení: 1 ks
Tloušťka obkladu: do 2,2 cm
Rozměry: 265 x 24,5 cm
Tolerance rozměrů: +/- 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: