Impregnace STONE CARE pro obklady STEGU

exteriér / interiér
Značka: Obklady STEGU
300 Kč / balení 247,93 Kč bez DPH
Na skladě
Impregnace pro Kamenné obklady značky STEGU dodá Vaší obložené ploše stálý vzhled a dlouhodobou ochranu před okolními vlivy. Pro který obklad se tato impregnace hodí naleznete vždy v souvisejícím zboží Vámi zvoleného obkladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impregnace obkladů je bílým voděodolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně kamenných obkladů značky STEGU. Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled. Zda se Impregnace hodí pro Váš obklad naleznete v souvisejícím zboží Vámi zvoleného obkladu.

Použití:

Impregnaci aplikujeme za 7 – 14 dní po vytvrzení lepidla a vyschnutí obkladů. Podklad, který chceme impregnovat, musí být zbaven nečistot a prachu. Nanášíme štětcem či rozprašovačem, záleží však na struktuře daného obkladu. Nátěr musí být nanesen rovnoměrně ve dvou vrstvách. Druhá vrstva by měla být aplikována ihned na první nátěr, který by měl být ještě vlhký.

 

Obsah balení:

Jedním balením při aplikování předepsaných dvou vrstev nátěrů lze naimpregnovat cca 10 m², záleží však na absorpční schopnosti impregnovaného materiálu a použité technice.

 

Skladování:

Impregnaci skladujte v suchu při teplotě 5 - 30 °C v původním obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace - finální ošetření obkladu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Množství v balení: 2 l
Spotřeba: 1 balení na cca 10 m² obložení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: