Impregnace obkladů Magicrete - REPESIL (pouze exteriér)

315 Kč / balení 260,33 Kč bez DPH
Na skladě

Vysoce kvalitní Impregnace REPESIL slouží pro ochranu obkladů značky Magicrete v exteriérovém prostředí. Hydrofobní přípravek slouží k omezení nasákavosti obkladu a prodlužuje tak jeho životnost. Přispívá také k zachování barevné stálosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní charakteristika

Vysoce kvalitní Impregnace REPESIL slouží pro ochranu obkladů značky Magicrete v exteriérovém prostředí. Hydrofobní přípravek slouží k omezení nasákavosti obkladu a prodlužuje tak jeho životnost. Přispívá také k zachování barevné stálosti. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. Oživuje stavební materiál, brání přístupu vody i do jeho trhlin o šíři až do 0,2 mm, výrazně prodlužuje jeho životnost, brání jeho zašpinění.

 

Příprava podkladu

Ošetřované plochy musí být čisté, nemastné a suché. Nové omítky musí být vyzrálé (min. 28 dní). Krusty, prach a nepřilnavé části, příp. nátěry odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Větší trhliny se vyspraví vyrovnávací hmotou. Zašpiněné povrchy je nejlépe omýt tlakovou vodou. Nedoporučuje se používat saponátů. Při ošetření povrchů abrazivními prostředky se doporučuje následné omytí tlakovou vodou. Po umytí je nutné nechat povrch vyschnout 48 hodin.

 

Aplikace

Doba zasychání je závislá na klimatických podmínkách, nátěr je proschlý během několika hodin, hydrofobizační efekt nastává již po dvou hodinách při normálních klimatických podmínkách. Po aplikaci je nutné chránit před deštěm 24 hodin.

 

Způsob nanášení

Válečkem, štětkou nebo stříkáním - neředit !!! Nanášejte max. ve dvou vrstvách (může docházet k tvorbě lesklých míst).

 

Ředění

Impregnace se již neředí!

 

Údržba, Skladování, Hygiena, První pomoc a další informace naleznete v technickém listu přiloženém níže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace - finální ošetření obkladu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Barva impregnace: Nízkoviskózní čirá kapalina
Ředění: Neředit
Spotřeba: 1 balení na cca 4 m² obkladu
Trvanlivost: 2 roky (při správném skladování)
Velikost balení: 1 l
Výrobce: STACHEMA
Vzhled: Nemění barvu ani vzhled obkladu, netvoří lesk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: