Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Inspirace - Krby - fotogalerie obkladu krbu

Krb může být prvkem v interiéru i exteriéru. V obou případech existuje celá řada příležitostí jak jej vhodně dekorovat, abychom jeho dominantu ještě více umocnili. V podlední době evidujeme enormní zájem o využití kamenných a cihlových obkladů v rámci obložení krbových vložek. Každým materiálem lze docílit jiného efektu a my jsme tu proto, abychom Vám nabídli ukázku těch nejzdařilejších realizací.

Obložení krbu kamenem je možné docílit jak betonovými prvky, tak i přírodním kamenem. Rozhodnutí by se mělo odvíjet od celkové designové představy zákazníka, jeho finančních možnostech a také od praktičnosti danného řešení. Toto vše můžete konzultovat i s námi.

Inspirujte se!

 

cihlovka-antikanepal-2rustyzvrasnena-skala-hnedakamen-mix-zelenosedykámen mix zelenošedýohniva-skala-bledaCASTELO-ALICANTECOLORADOZVRASNENA-SKALA-HNEDABASELBASEL-1BREST-VALENCIECALIFORNIACRETA-3KAMEN-MIX-BILOSIVYKVARCIT-BEZOVY-LIV-141SKVARCIT-BILYKVARCIT-SVETLYMEROCK-ZARAGOZAMONTE-LUMINAMONTE-NEGRONEPAL-1-FROSTNEPAL-2-DESSERTSLANEC-COLOSEUMbridlice-cernacaliforniacihla-hnedacihla-tmavagrenada-2hradni-bezovakansaskvarcit-sedynepal-2ohniva-oranzontario-tmavyronda-bilasw-tmavycalaiscalais-2cerna-bridlice-lamanacihla-hnedacreta-1creta-3ivorylk-tmavosedymontanasavonaslanec-blend-cream