Inspirace - Krby - fotogalerie obkladu krbu

Krb může být prvkem v interiéru i exteriéru. V obou případech existuje celá řada příležitostí jak jej vhodně dekorovat, abychom jeho dominantu ještě více umocnili. V poslední době evidujeme enormní zájem o využití kamenných a cihlových obkladů v rámci obložení krbové obestavby. Každým materiálem lze docílit jiného efektu a my jsme tu proto, abychom Vám nabídli ukázku těch nejzdařilejších realizací.

Obložení krbu kamenem je možné docílit jak betonovými prvky, tak i přírodním kamenem. Rozhodnutí by se mělo odvíjet od celkové designové představy zákazníka, jeho finančních možnostech a také od praktičnosti daného řešení. Toto vše můžete konzultovat i s námi.

Inspirujte se!

 

cihlovka-antikanepal-2rustyzvrasnena-skala-hnedakamen-mix-zelenosedykámen mix zelenošedýohniva-skala-bledaCASTELO-ALICANTECOLORADOZVRASNENA-SKALA-HNEDABASELBASEL-1BREST-VALENCIECALIFORNIACRETA-3KAMEN-MIX-BILOSIVYKVARCIT-BEZOVY-LIV-141SKVARCIT-BILYKVARCIT-SVETLYMEROCK-ZARAGOZAMONTE-LUMINAMONTE-NEGRONEPAL-1-FROSTNEPAL-2-DESSERTSLANEC-COLOSEUMbridlice-cernacaliforniacihla-hnedacihla-tmavagrenada-2hradni-bezovakansaskvarcit-sedynepal-2ohniva-oranzontario-tmavyronda-bilasw-tmavycalaiscalais-2cerna-bridlice-lamanacihla-hnedacreta-1creta-3ivorylk-tmavosedymontanasavonaslanec-blend-creamcerna-bridlice-stripscreta-1drevo-dubhannoverivorykvarcit-bilo-sedykvarcit-bilo-sedy-2ohniva-skala-oranzovocervenapovazan-cernyronda-bilarustikatoronto

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení