Inspirace - Krby - fotogalerie obkladu krbu

Krb může být prvkem v interiéru i exteriéru. V obou případech existuje celá řada příležitostí jak jej vhodně dekorovat, abychom jeho dominantu ještě více umocnili. V poslední době evidujeme enormní zájem o využití kamenných a cihlových obkladů v rámci obložení krbové obestavby. Každým materiálem lze docílit jiného efektu a my jsme tu proto, abychom Vám nabídli ukázku těch nejzdařilejších realizací.

Obložení krbu kamenem je možné docílit jak betonovými prvky, tak i přírodním kamenem. Rozhodnutí by se mělo odvíjet od celkové designové představy zákazníka, jeho finančních možnostech a také od praktičnosti daného řešení. Toto vše můžete konzultovat i s námi.

Inspirujte se!

 

cihlovka-antikanepal-2rustyzvrasnena-skala-hnedakamen-mix-zelenosedykámen mix zelenošedýohniva-skala-bledaCASTELO-ALICANTECOLORADOZVRASNENA-SKALA-HNEDABASELBASEL-1BREST-VALENCIECALIFORNIACRETA-3KAMEN-MIX-BILOSIVYKVARCIT-BEZOVY-LIV-141SKVARCIT-BILYKVARCIT-SVETLYMEROCK-ZARAGOZAMONTE-LUMINAMONTE-NEGRONEPAL-1-FROSTNEPAL-2-DESSERTSLANEC-COLOSEUMbridlice-cernacaliforniacihla-hnedacihla-tmavagrenada-2hradni-bezovakansaskvarcit-sedynepal-2ohniva-oranzontario-tmavyronda-bilasw-tmavycalaiscalais-2cerna-bridlice-lamanacihla-hnedacreta-1creta-3ivorylk-tmavosedymontanasavonaslanec-blend-creamcerna-bridlice-stripscreta-1drevo-dubhannoverivorykvarcit-bilo-sedykvarcit-bilo-sedy-2ohniva-skala-oranzovocervenapovazan-cernyronda-bilarustikatoronto