Inspirace - Kamenné Ploty - fotogalerie obkladu plotu

Obložení plotu kamenem je poměrně nový trend v oblasti exteriérového designu rodinných domů. Avšak lze říci, že v posledních letech se jednalo zejména o výsadu modernějších rezidencí či nadstandardních domů a komerčních objektů. Díky velké škále nových produktů z umělého kamene, které jsou cenově mnohem přijatelnější než dříve, se nyní tyto plotové obklady dostávají i k běžnějším stavbám.

Kámen na plotě se dá velmi dobře esteticky kombinovat s dřevěnými plotovkami či železnými konstrukcemi. Neméně oblíbené jsou pak masivní kamenné ploty, které oceníte, pokud si rádi hlídáte soukromí na zahradě domu. Obkladový kámen však v poslední době vídáme i v kombinaci s plastovými plotovkami, které jsou nyní také hojně používané.

Inspirujte se!

 

calabria-1-4kamen-mix-bezovy-2lamany-kamen-bezovylamany-kamen-sivymarseille-4-1mexicana-1mexicana---2ohniva-oranzovocervenaohniva-oranzovocervena-4povazan-cerny-2považan-černý-6standart-tmavosedastandart-tmavoseda-2travertin-zvetranyvršatec hnědývršatec hnědý-2zvrasnena-skala-zelenazvrasnena-skala-zelena-2hradni-bridlice-bezovohnedahradni-bridlice-sedakamen-mix-bezovy-2kamen-mix-bilosivykámen mix zelenošedýlamany-kamen-bezovylamany-kamen-hnedosedylamany-kamen-sivyohniva-oranzovocervena-5piskovec-v2-pisk-2piskovec-v3-piskpiskovec-v3-pisk-2piskovec-v4-cihlovypiskovec-v4-cihlovy-2travertin šedoplavýzvrasnena-skala-hnedaALASKA-VANILLABREST-SIRACUSACAROLINAFATIMA-FIALOVAHRADNI-BRIDLICE-BEZOVOHNEDALAMANA-SKALA-TRIVENTOLAMANY-KAMEN-BEZOVOHNEDYLAMANY-KAMEN-BEZOVOHNEDY-1MONTE-NEGROOMAR-HNEDYPOVAZAN-BILYPOVAZAN-CERNYPOVAZAN-CERNY-1SHALESHALE-1208TORONTOTORONTO-1TRAVERTIN-ZVETRANYVRSATEC-HNEDYZVRASNENA-SKALA-HNEDAhradni-bezova_1savonapovazan-cerny