Inspirace - Kamenné Ploty - fotogalerie obkladu plotu

Obložení plotu kamenem je poměrně nový trend v oblasti exteriérového designu rodinných domů. Avšak lze říci, že v posledních letech se jednalo zejména o výsadu modernějších rezidencí či nadstandardních domů a komerčních objektů. Díky velké škále nových produktů z umělého kamene, které jsou cenově mnohem přijatelnější než dříve, se nyní tyto plotové obklady dostávají i k běžnějším stavbám.

Kámen na plotě se dá velmi dobře esteticky kombinovat s dřevěnými plotovkami či železnými konstrukcemi. Neméně oblíbené jsou pak masivní kamenné ploty, které oceníte, pokud si rádi hlídáte soukromí na zahradě domu. Obkladový kámen však v poslední době vídáme i v kombinaci s plastovými plotovkami, které jsou nyní také hojně používané.

Inspirujte se!

 

calabria-1-4kamen-mix-bezovy-2lamany-kamen-bezovylamany-kamen-sivymarseille-4-1mexicana-1mexicana---2ohniva-oranzovocervenaohniva-oranzovocervena-4povazan-cerny-2považan-černý-6standart-tmavosedastandart-tmavoseda-2travertin-zvetranyvršatec hnědývršatec hnědý-2zvrasnena-skala-zelenazvrasnena-skala-zelena-2hradni-bridlice-bezovohnedahradni-bridlice-sedakamen-mix-bezovy-2kamen-mix-bilosivykámen mix zelenošedýlamany-kamen-bezovylamany-kamen-hnedosedylamany-kamen-sivyohniva-oranzovocervena-5piskovec-v2-pisk-2piskovec-v3-piskpiskovec-v3-pisk-2piskovec-v4-cihlovypiskovec-v4-cihlovy-2travertin šedoplavýzvrasnena-skala-hnedaALASKA-VANILLABREST-SIRACUSACAROLINAFATIMA-FIALOVAHRADNI-BRIDLICE-BEZOVOHNEDALAMANA-SKALA-TRIVENTOLAMANY-KAMEN-BEZOVOHNEDYLAMANY-KAMEN-BEZOVOHNEDY-1MONTE-NEGROOMAR-HNEDYPOVAZAN-BILYPOVAZAN-CERNYPOVAZAN-CERNY-1SHALESHALE-1208TORONTOTORONTO-1TRAVERTIN-ZVETRANYVRSATEC-HNEDYZVRASNENA-SKALA-HNEDAhradni-bezova_1savonapovazan-cerny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení