Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Jak je to s kvalitou obkladů? Prodáváte i polské obklady?

Veškeré obklady, které prodáváme jsou řádně certifikovány a ověřeny zkouškami. Ke každému výrobku naleznete certifikát buď přímo na produktové stránce obkladu v souborech, nebo si o něj můžete požadat prostřednictvím e-mailu info@obkladyrepa.cz. Na veškerý sortiment se vztahují záruční doby a garance stálobarevností v řádech 20 - 30 let. Zkušenosti jsou však takové, že ani po této době se barva obkladu nezmění, maximálně o něco zbledne, což dělá například i fasádní barva.

Mezi naším portfoliem výrobců je i polský gigant Stegu a Incana. Je to polský renomovaný výrobce s více než 20-letou tradicí, který se svou produkcí řadí mezi špičku v celé evropě. Stegu na trh dodává každý rok novinky, které vyčnívají v rámci celého světa. Důkazem mohou být patenty, které Stegu na svůj know-how má. Pyšní se také plně automatizovanou výrobou. Většina ostatních výrobců vyrábí obklady stále ručně. Polské obklady patří mezi nejprodávanější a s jejich kvalitou jsme nezaznamenali nikdy žádné problémy. Pokud by se tomu tak stalo, již dávno bychom takové produkty neprodávali.

Další dotazy k výběru:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

    zeptejte-se-nas 

dotazy-nakup2

 

dotazy-pokladka