Jak je to s kvalitou obkladů? Prodáváte i polské obklady?

Veškeré obklady, které prodáváme jsou řádně certifikovány a ověřeny zkouškami. Ke každému výrobku naleznete certifikát buď přímo na produktové stránce obkladu v souborech, nebo si o něj můžete požádat prostřednictvím e-mailu info@obkladyrepa.cz. Na veškerý sortiment se vztahují záruční doby a garance stálobarevností. Zkušenosti jsou však takové, že ani po této době se barva obkladu nezmění, maximálně o něco zbledne, což dělá například i fasádní omítka.

Mezi naším portfoliem výrobců je i polský gigant Stegu a Incana. Je to polský renomovaný výrobce s více než 20-letou tradicí, který se svou produkcí řadí mezi špičku v celé Evropě. Stegu na trh dodává každý rok novinky, které vyčnívají v rámci celého světa. Důkazem mohou být patenty, které Stegu na svůj know-how má. Pyšní se také plně automatizovanou výrobou. Většina ostatních výrobců vyrábí obklady stále ručně. Polské obklady patří mezi nejprodávanější a s jejich kvalitou jsme nezaznamenali nikdy žádné problémy. Pokud by se tomu tak stalo, již dávno bychom takové produkty neprodávali.

Další dotazy k výběru:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

nakup-obkladu-radymontaz-obkladu-rady

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení