Jak je to s kvalitou obkladů? Prodáváte i polské obklady?

Na světě dnes existuje skutečně nepřeberné množství různých výrobců umělého i přírodního kamene. Máme to štěstí, že si z nich můžeme vybírat opravdu ty nejlepší. A že naše volba byla správná, svědčí fakt, že se všemi výrobci, jejichž produkty dnes prodáváme, spolupracujeme již minimálně 10 let.

Veškeré obklady, které prodáváme jsou řádně certifikovány a ověřeny náročnými zkouškami. Ke každému výrobku naleznete certifikát buď přímo na produktové stránce obkladu v souborech, nebo si o něj můžete požádat prostřednictvím e-mailu info@obkladyrepa.cz. Na veškerý sortiment se vztahují záruční doby a různé garance stálobarevnosti. 

V našem portfoliu výrobců je i polský gigant SteguJe to polský renomovaný výrobce s více než 25-letou tradicí, který je dnes největším evropským výrobcem, co se týče ročního vyprodukovaného objemu. Stegu na trh dodává každý rok novinky, které vyčnívají v rámci celého trhu a udávají nové směry, které pak často ostatní výrobci přebírají. Pyšní se také plně automatizovanou výrobou a jsou vlastníky mnoha patentů.

| Naše dodavatele si tedy opravdu pečlivě vybíráme a volíme pouze ty nejlepší, na které se můžeme plně spolehnout a "jít s kůží na trh".

 

stegu_polske_obklady

 

 

Další dotazy k výběru:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

nakup-obkladu-radymontaz-obkladu-rady