Liší se montáž podle jednotlivých značek obkladů?

Ano, může se lišit.

Ačkoliv se pokládka realizuje u všech značek obkladů na podobném principu, každý výrobce má své specifika, která jsou nutná dodržet, aby se na obklady vztahovaly záruky. Pokyny k pokládce a údržbě konkrétního obkladu, naleznete vždy na jeho produktové stránce v přiložených souborech. Pokud by se náhodou stalo, že byste tyto technické informace nemohli najít, neprodleně nás informujte, abychom Vám je mohli zaslat. To platí i v případě, pokud by Vám nebylo něco z dokumentace zcela jasné. 

Zákazník je povinen si tyto technické informace přečíst a řídit se jimi. V případě, že tak neučiní a nebude se řídit pokyny technického listu, nemohou být případné reklamace plynoucí z nesprávného použití obkladu uznány.

Pokládka se dále liší podle materiálu, ze kterého je obklad vyroben. Rozdíl bude především v jiném přístupu k obkladům. Například sádrové obklady lze zkracovat i pilkou na dřevo. Oproti tomu, na betonové obklady bude zapotřebí diamantový kotouč, což způsobuje značnou prašnost. K přírodnímu kameni je pak ideální stolní pila na kámen (s trochou zručnosti však lze použít rovněž flexu).

 

 

Další dotazy k pokládce:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady nakup-obkladu-rady