MULTIELASTIK 25 KG - Flexibilní lepidlo pro obklady STEGU

exteriér / interiér
Značka: Obklady STEGU
630 Kč / balení 520,66 Kč bez DPH
Na skladě
Mrazuvzdorné lepidlo na Kamenné obklady STEGU je určené pro aplikaci obkladů u kterých naleznete toto lepidlo v souvisejícím zboží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální mrazuvzdorné lepidlo STEGU

Lepidlo MULTIELASTIK je mrazuvzorné práškové lepidlo šedé barvy, které je nutné namíchat s vodou. Univerzální lepidlo pro použití do interiéru a exteriéru je flexibilní s vysokou pevností pro vrstvy do tloušťky 5 mm. 

 

Příprava podkladu:

Lepidlo lze použít na jakýkoliv pevný povrch: beton, cihla, silikátové cihly, sádrokarton a sádrové omítky. Povrch musí být čistý, suchý a zpenetrovaný vhodnou penetrací. V případě hladkého povrchu či olejové či voděodolné malby by měl být povrch zdrsněn v poměru 50% z původní plochy a následně důkladně zbaven prachu a nečistot.

 

Příprava lepidla:

Lepidlo by mělo být rozmícháno v čisté nádobě. Lepidlo nalijte do vody (5 kg lepidla na 2,8 - 3 litrů vody) a důkladně promíchejte ručně či elektrickým míchadlem. Po 5 minutách znovu promíchejte. Lepidlo by mělo být použito do 20 minut.

 

Lepení:

Lepidlo aplikuje na podklad ozubenou stěrkou se zuby od sebe 2 až 3 mm, nebo tenkou vrstvou špachtlí. Po nanesení lepidla přiložte a přimáčkněte obklad na stěnu. Opravy lze provádět po dobu 10 minut. Práce by neměla být prováděna za deště, větru či velké teploty. Okolní teplota podkladu a při lepení nesmí být nižší než 5 °C a vyšší než 25 °C.

 

Doporučení:

Vzhledem k různorodosti stavebních materiálů dostupných na trhu, musí být před lepením provedeny zkoušky za účelem vyloučení jakéhokoliv nepředvídatelného problému, který může nastat během lepení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla - pro montáž našich obkladů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
Barva: Šedá
Množství v balení: 25 kg
Mrazuvzdornost: ANO
Pracovní teplota: 5 - 25 °C
Průměrná spotřeba: 3 - 4 kg/m² v závislosti na síle vrstvy a typu podkladu
Tuhnutí: 15 minut v závislosti na okolní teplotě
Voděodolnost: ANO
Vydatnost jednoho balení: cca 6-7 m² plochy
Vytvrzení: 5 hodin v závislosti na okolní teplotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: