Složí mi řidič zboží z auta?

Ano, řidič Vám je povinen složit zboží z auta na zem. To provede hydraulickým čelem, které má na autě. Dále Vám pomocí paletového vozíku paletu posune, kam budete potřebovat (za předpokladu přístupnosti terénu). Upozorňujeme na to, že aby řidič mohl složit zboží pomocí paletového vozíku, je nutné mít k dispozici zpevněnou plochu (beton, asfalt, dlažba). Jinak se kolečka vozíku zaboří. Pokud taková zpevněná plocha není k dispozici tak máte 2 možnosti:

a) Řidič složí zboží na nejbližší zpevněnou plochu (například k hlavní cestě, na blízké parkoviště, apod.).

b) Vytvoříte improvizovanou zpevněnou plochu například z fošen, plechu a podobně. Jde o to, aby řidič mohl bezpečně vyjet s paletou z plošiny na tento provizorní podklad.

Následnou manipulaci se zbožím si už však musíte zajistit sami, dle Vašich potřeb. Proto doporučujeme, podívat se jakou má hmotnost 1 balení obkladů a podle této hmotnosti a celkového množství balení si pak dopředu promyslet a zajistit bezproblémové odnesení zboží (například do paneláku).

Upozorňujeme, že některé balení mohou vážit dokonce i 40 kg, proto neberte přípravu na lehkou váhu, aby nedošlo k možným zraněním, či újmám na zdraví při skládání většího množství takových balení. 

Více si můžete o dodání zboží přečíst v článku Platba a Doprava.

 

Další dotazy k nákupu:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady montaz-obkladu-rady