Složí mi řidič zboží z auta?

Ano, řidič Vám je povinen složit zboží z auta na zem.

To provede hydraulickým čelem, které je součástí jeho auta. Dále Vám pomocí paletového vozíku paletu posune, kam budete potřebovat (dle přístupnosti terénu). Upozorňujeme na to, že aby řidič mohl složit zboží pomocí paletového vozíku, je nutné mít k dispozici zpevněnou plochu (beton, asfalt, dlažba). Jinak se kolečka vozíku zaboří.

Pokud taková zpevněná plocha není k dispozici (například u novostaveb), tak máte 2 možnosti:

 

a) Řidič složí zboží na nejbližší dostupnou zpevněnou plochu (například k nejbližší cestě, na blízké parkoviště, apod.).

b) Vytvoříte improvizovanou zpevněnou plochu například z fošen, plechu a podobně. Jde o to, aby řidič mohl bezpečně vyjet s paletou z plošiny na tento provizorní podklad.

 

Následnou manipulaci se zbožím si už dále musíte zajistit sami, dle Vašich potřeb. Proto doporučujeme podívat se, jakou mají jednotlivá balení obkladu hmotnost a podle této hmotnosti a celkového množství balení si pak dopředu promyslet a zajistit bezproblémové odnesení zboží (například do bytového domu).

Upozorňujeme, že některé balení mohou vážit dokonce i 40 kg, proto neberte přípravu na lehkou váhu, aby nedošlo k možným zraněním, či újmám na zdraví při skládání většího množství takových balíků. 

 

Více si můžete o dodání zboží přečíst v článku Platba a Doprava.

 

tailift

 

 

Další dotazy k nákupu:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady montaz-obkladu-rady