Poskytujete na své obklady záruky?

Ano, na všechny obklady, které naleznete v naší nabídce poskytujeme záruky. Nejkratší záruka je ta zákonná, tedy ve výši dvou let. Na některé naše obklady je však záruka až 10 let. Na jiné obklady je zase garantována dlouholetá stálobarevnost ve výši 30 let. Každý výrobce si toto nastavuje jinak. Ani po této době však obklady neztratí svou barvu. Maximálně dojde pouze k částečnému zesvětlení, nachází-li se obklad na jiho-západní expozici.

Nemusíte se však bát o kvalitu našich obkladů. Všechny obklady v naší nabídce jsou řádné certifikované a pochází pouze od těch nejrespektovanějších výrobců.

Kdyby se přesto během používání obkladů vyskytl jakýkoliv problém, kontaktujte nás nejlépe přes náš e-mail info@obkladyrepa.cz, nebo telefonicky na číslo +420 605 399 188. Společně se určitě dohodneme na dalším postupu, který povede k vyřešení problému.

Pro další důležité informace ohledně reklamací a záruk by Vám neměl uniknout Reklamační řád a Obchodní podmínkykterými se řídí celý nákup v našem obchodě.

Dbejte zvýšené pozornosti hlavně na záležitosti, kde se záruka nevztahuje. Existuje několik situací, kdy reklamaci nelze uplatňovat (přirozená změna barev přírodního kamene, vápenné výkvěty apod.). Jde o to, že beton, kámen a další materiály mají své určité fyzikální vlastnosti, které musíme respektovat a nelze je nijak ovlivnit. Všechny tyto případy jsou jasně specifikované právě v našich Obchodních podmínkách.

 

| Ke všem případně vzniklým problémům přistupujeme naprosto individuálně a zodpovědně. Vždy nalezneme, ve spolupráci s Vámi, nějaké přijatelné řešení.

 

 

Další dotazy k nákupu:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady montaz-obkladu-rady