Poskytujete na své obklady záruky?

Ano, na všechny obklady, které naleznete v naší nabídce poskytujeme záruky. Nejkratší záruka je ta zákonná, tedy ve výši dvou let. Na některé naše obklady je však záruka až 10 let. Na jiné obklady je zase garantována dlouholetá stálobarevnost ve výši 30 let. Každý výrobce si toto nastavuje jinak. Ani po této době však obklady neztratí svou barvu, dojde pouze k částečnému zesvětlení. Není však nutné se bát o kvalitu našich obkladů. Všechny obklady v naší nabídce jsou řádné certifikovány a vyráběny za přísných podmínek.

Kdyby se přesto během používání obkladů vyskytl jakýkoliv problém, kontaktujte nás nejlépe na náš e-mail info@obkladyrepa.cz, nebo telefonicky na číslo +420 732 443 428. Společně se určitě dohodneme na dalším postupu, který povede k vyřešení problému.

Pro další důležité informace ohledně reklamací a záruk by Vám neměl uniknout Reklamační řád a Obchodní podmínkykterými se řídí celý nákup v našem obchodě.

Dbejte zvýšené pozornosti hlavně na záležitosti, kde se záruka nevztahuje. Je zde několik situací, kde reklamaci nelze uplatňovat (přirozená změna barev přírodního kamene, vápenné výkvěty apod.). Jde o to, že beton, kámen a další materiály mají své určité fyzikální vlastnosti, které musíme respektovat.  Nelze je ovlivnit. Všechny tyto případy naleznete v Obchodních podmínkách.

 

Další dotazy k nákupu:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

vyber-obkladu-rady montaz-obkladu-rady