Novinky

7.11.2018
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2018
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2018
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

Inspirace - Fasády - fotogalerie obkladů fasád

Jedním z úkolů fasády je vytvářet jakýsi "kabát" každého domu a stavby. A stejně tak, jako má každý rád jinou barvu a provedení kabátu, tak každý preferuje jiné provedení fasády. Obkladový kámen je jedna z možností jak čelní stěnu domu zásadně proměnit a odlišit od ostatní rodinných domků.

Je velmi mnoho způsobů jak fasádní obklady zakomponovat do celkového okolí. Může se jednat o ucelé kamenné stěny či pouze o jemné kamenné doplňky, které budou doplňovat ostatní prvky na fasádě. Při výběru správného obkladu pro fasádní použití je nanejvýš nutné velmi citlivě posuzovat souznění barev všech prvků na domě. Velkou roli hraje například barva střešní krytiny, oken a dveří, venkovní dlažby a podobně.

Inspirujte se!

 

calabria-1california-1california-1-2grenada-1grenada-1-2grenada-1-3grenada-2-1hradni-bezovohneda-3inovec-piskovcovykamen-mix-bezovylamany-kamen-hnedosedymexicana-1-4mexicana-2-3mexicana-2-5mexicana-3nepal-1nepal-1-2nepal-2-2ohniva-skala-bleda-3ohniva-skala-oranzovocervena-3piskovec-v4-svhpovazan-cerny-7povazan-cerny-8povazan-cerny-9považan-hnědýpovažan-hnědý-2kamen-mix-bezovykamen-mix-bilosivykamen-mix-bilosivy-2kamen-mix-zelenosedylamany-kamen-hnedosedy-2piskovec-v2-piskpiskovec-v3-piskovcovypískovec v3 pískovcovýzvrasnena-skala-hnedazvrasnena-skala-hnedazvrásněná skála hnědázvrásněná skála hnědá 2zvrásněná skála hnědá 3RUSTIKAALASKA-VANILLABASTIDA-CLASSICBASTIDA-CLASSIC-1BREST-MAGICBREST-SAHARABREST-SIRACUSABREST-VALENCIEBREST-VALENCIE1BRIDLICE-CERNABRIDLICE-CERNA-1BRIDLICE-HNEDABRIDLICE-HNEDA-1BRIDLICE-HNEDA-2BRIDLICE-MULTICOLORCALABRIA-1CASTELO-ALICANTECASTELO-PROVANCECASTELO-PROVANCE1CASTELO-TATRANCASTELO-VALDEZHRADNI-BRIDLICE-BEZOVOHNEDAHRADNI-BRIDLICE-BEZOVOHNEDA-1HRADNI-BRIDLICE-BEZOVOHNEDA-2HRADNI-BRIDLICE-HNEDAKAMEN-MIX-BEZOVYKVARCIT-LIV-148-SKVARCIT-SVETLYKVARCIT-SVETLY-1KVARCIT-SVETLY-2KVARCIT-SVETLY-3KVARCIT-SVETLY-4LAMANA-SKALA-ALEXANDRIALAMANA-SKALA-ANCONALAMANA-SKALA-ANCONA-1LAMANA-SKALA-ANCONA-2LAMANA-SKALA-ANCONA-3LAMANA-SKALA-ANCONA-4LAMANA-SKALA-ETNALAMANA-SKALA-ETNA-1LAMANA-SKALA-CHAMPAGNELAMANA-SKALA-CHAMPAGNE-1LAMANA-SKALA-CHAMPAGNE-2LAMANA-SKALA-KELTLAMANA-SKALA-KELT-1LAMANA-SKALA-KELT-2LAMANA-SKALA-KELT-3LAMANY-KAMEN-BEZOVYLAMANY-KAMEN-HNEDOSEDYLAMANY-KAMEN-TMAVOSEDYLANCASTERLANCASTER-1LAUGARICIOLAUGARICIO-1MEROCK-TARANTOMONTANA-COPPEROHNIVA-SKALA-ORANZOVOCERVENAOHNIVA-SKALA-ORANZOVOCERVENA-1OMAR-HNEDYOPUKA-ADRIATICAOPUKA-ADRIATICA-1PISKOVEC-V3-PISKOVCOVYPOVAZAN-CERNYPOVAZAN-CERNY-1POVAZAN-CERNY-2POVAZAN-CERNY-3SHALESHALE-1SHALE-2SHALE-3SLANEC-COLOSEUMTANVALDTANVALD-1TANVALD-2TANVALD-3TANVALD-4TORONTOZVRASNENA-SKALA-HNEDAZVRASNENA-SKALA-HNEDA-1alabamaalabama-2basel-glosscarolinacarolina-2cihla-svetlacihlovka-rustickamen-kansaskamen-montanakvarcit-svetlymexicana-3moderno-frostnepal-3omar-hnedypalermo-2povazan-cernypovazan-hnedyronda-tmavaronda-tmava-2shale-sedyshale-sedy-2standart-tmavosedavrsatecarcada-amberbaselbasel-2bridlice-cernabridlice-hnedabridlice-rezavacihlovka-rusticdakotagrenada-1kaiser-tmavykvarcit-bezovo-svetlykvarcit-svetlylk-sivylk-tmavosedymonte-negronepal-3nepal-3-2ronda-tmavarotterdamshale-sedyzvrasnena-hneda