Inspirace - Ostatní exteriérové dekorace - fotogalerie

Do této kategorie jsme zařadili všechny realizace, které se nevešly do jiných kategorií. Bude se jednat zejména o nejrůznější prvky v exteriéru, ať už se jedná o různé opěrné zídky, sloupy, altány a podobně. Inspirativní fotografie pomohou nejednomu domácímu zahradnímu designérovi. Obzvláště v současné době, kdy je na trhu všech designových produktů celá řada.

Umělý kámen či přírodní kámen patří mezi konvenční a moderní obkladové prvky současně. Jednak kámen navozuje atmosféru tradičnosti a neoddiskutovatelnému spojení přírody s lidským obydlím. Na druhou stranu se však jedná o novodobý dekorativní trend, která se těší velké oblibě.

Inspirujte se!

 

calabria-1-2calabria-1-3california-1-3imperia-3-60x30inovec-multicolor-3marseille-1-2marseille-1-3marseille-2-1marseille-4-4mexicana-1-2mexicana-2-2nepal-1-5nepal-2-3povazan-hnedy-5lamany-kamen-hnedosedy-6piskovec-v5-piskALASKA-VANILLABASTIDA-SEDABASTIDA-SEDA-1BRIDLICE-HNEDABRIDLICE-HNEDA-1KVARCIT-LIV-21BKVARCIT-SVETLYKVARCIT-ZVRASNENYKVARCIT-ZVRASNENY-1LAMANA-SKALA-ANCONALAMANA-SKALA-CHAMPAGNELAMANY-KAMEN-SIVYMARMARISMARMARIS-1POVAZAN-CERNYPOVAZAN-CERNY-1ROTTERDAMSHALE-SEDYSHALE-1208SW-PISKOVYSW-TMAVYTANVALDTRAVERTIN-ZVETRANYVERMONT-IVORYVSATEC-HNEDYalabamabaselbridlice-hnedakansaskvarcit-svetlylaugariciomontanapovazan-cernypovazan-hnedyvrsatecvrsatec-2bridlice-hnedacihla-hnedashale-sedytorontovrsatecdrevo-dubgrenada-4kvarcit-sandlk-tmavosedymonte-negroomar-hnedyshale-sedy