Inspirace - Ostatní exteriérové dekorace - fotogalerie

Do této kategorie jsme zařadili všechny realizace, které se nevešly do jiných kategorií. Bude se jednat zejména o nejrůznější prvky v exteriéru, ať už se jedná o různé opěrné zídky, sloupy, altány a podobně. Inspirativní fotografie pomohou nejednomu domácímu zahradnímu designérovi. Obzvláště v současné době, kdy je na trhu všech designových produktů celá řada.

Umělý kámen či přírodní kámen patří mezi konvenční a moderní obkladové prvky současně. Jednak kámen navozuje atmosféru tradičnosti a neoddiskutovatelnému spojení přírody s lidským obydlím. Na druhou stranu se však jedná o novodobý dekorativní trend, která se těší velké oblibě.

Inspirujte se!

 

calabria-1-2calabria-1-3california-1-3imperia-3-60x30inovec-multicolor-3marseille-1-2marseille-1-3marseille-2-1marseille-4-4mexicana-1-2mexicana-2-2nepal-1-5nepal-2-3povazan-hnedy-5lamany-kamen-hnedosedy-6piskovec-v5-piskALASKA-VANILLABASTIDA-SEDABASTIDA-SEDA-1BRIDLICE-HNEDABRIDLICE-HNEDA-1KVARCIT-LIV-21BKVARCIT-SVETLYKVARCIT-ZVRASNENYKVARCIT-ZVRASNENY-1LAMANA-SKALA-ANCONALAMANA-SKALA-CHAMPAGNELAMANY-KAMEN-SIVYMARMARISMARMARIS-1POVAZAN-CERNYPOVAZAN-CERNY-1ROTTERDAMSHALE-SEDYSHALE-1208SW-PISKOVYSW-TMAVYTANVALDTRAVERTIN-ZVETRANYVERMONT-IVORYVSATEC-HNEDYalabamabaselbridlice-hnedakansaskvarcit-svetlylaugariciomontanapovazan-cernypovazan-hnedyvrsatecvrsatec-2bridlice-hnedacihla-hnedashale-sedytorontovrsatecdrevo-dubgrenada-4kvarcit-sandlk-tmavosedymonte-negroomar-hnedyshale-sedy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení