Novinky

7.11.2018
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2018
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2018
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

KAMENNÉ OBKLADY LAUGARACIO

   

 

U fasádního obkladu LAUGARACIO převažuje nepravidelná struktura v kombinaci se zešikmenými liniemi, díky kterým jsou výrazně skryty spoje a přechody ve struktuře tohoto umělého kamene. Montáž  je velmi jednoduchá a rychlá. Tento umělý kámen hnědé barvy má neomezenou životnost a 30-ti letou garanci stálosti barvy. Hmotnost jednoho balení je 27 kg. Díky takovému balení, jehož velikost je 40,4 x 30 x 18 cm budete moci obložit plochu o obsahu 0,5 m2. V jedné krabici naleznete 15 ks a 1 rohový prvek. V případě potřeby je možné dokoupit samostatné balení rohových prvků. Tento betonový obklad vytvoří příjemný nádech přírody jak v interiérech tak v exteriérech.

 

Nejprodávanější

100
8771100877
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

VZOREK - Skála Laugaricio

Vzorek betonového obkladu Laugaricio.

Dostupnost: Vzorek na skladě

100 Kč
 
Kamenný obklad Vaspo - SKÁLA LAUGARICIO

Obkladový kámen Skála Laugaricio se vyznačuje tím, že převažuje nepravidelná struktura v kombinaci se zešikmenými liniemi, díky kterým jsou výrazně skryty spoje a přechody ve struktuře. To umocňuje celkový vzhled imitace kamene. Převažuje kombinace hnědé a béžové barvy. Umělý kámen Laugaracio do interiéru i exteriéru.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 54 kg/m²
Tloušťka: do 4 cm

816 Kč/m²
 
Rohový obklad Vaspo - LAUGARICIO

Rohové prvky umělého kamene Laugaracio vytvoří výsledný přirozený efekt a skryjí přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu. K obložení rohu poslouží vždy 1 kus obkladu. Výsledný efekt je dosažen díky tomu, že reliéf kamene je zobrazen na jedné boční hraně obkladu.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 4 cm

391 Kč/m
 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem