Novinky

7.11.2014
Betonové obklady imitující kámen

Beton je nejoblíbenější materiál pro výrobu imitací kamene. V čem spočívají výhody betonových obkladů?

více
7.11.2014
Kámen na fasádu - trvanlivý fasádní obklad

Zákazníci se nás často ptají, jestli je možné používat tzv. umělý kámen pro obložení fasády. Jak to tedy je?

více
7.11.2014
Imitace kamene - obklady pro interiér i fasádu

V minulosti oblíbené obklady z přírodního kamene čím dál více nahrazují jejich věrné kopie, neboli imitace. Jaké jsou hlavní důvody tohoto trendu?

více

KAMENNÉ OBKLADY OPUKA

   

Imitace přírodního kamene OPUKA je originální hlavně kvůli svému výraznému a strukturovanému vzhledu. Především díky němu je imitace natolik věrná, že dodává dojem přírodního šutru. Kámen je vhodný jak do interiéru, kde může posloužit jako designový prvek, tak to exteriéru, kdy nejvíce vynikne na fasádách, komínech, plotech či zídkách. Díky používání nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších postupů výroby je zaručena stálost barvy po dobu několika desetiletí.

 

Nejprodávanější

439
9721439972
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Kamenný obklad Magicrete - OPUKA ADRIATICA

Umělý kámen, který je originální hlavně kvůli svému výraznému a strukturovanému, do žluta zbarvenému vzhledu. Především díky němu je imitace kamene natolik věrná, že dodává dojem přírodního šutru, konkrétně opuky. Opuka Adriatica je obkladový kámen vhodný pro větší vnitřní i venkovní plochy.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 48 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

1046 Kč/m²
 
Kamenný obklad Magicrete - OPUKA LANCASTER

Umělý kámen, který je originální hlavně kvůli svému výraznému a strukturovanému, do černa zbarvenému vzhledu. Zejména díky němu je imitace kamene natolik věrná, že dodává dojem přírodního šutru, konkrétně opuky. Obkladový kámen Opuka Lancaster je ideální volbou pro nevšední fasádu i sokl.

Dostupnost: Na skladě
Hmotnost: 48 kg/m²
Tloušťka: do 3 cm

1481 Kč/m²
 
Rohový obklad Magicrete - OPUKA ADRIATICA

Rohové prvky Opuka Adriatica s výrazným, strukturovaným a žlutě zbarveným povrchem skryjí přechody jednotlivých kamenů v oblasti vnějšího rohu a vytvoří tak přirozený efekt.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

972 Kč/m
 
Rohový obklad Magicrete - OPUKA LANCASTER

Rohové prvky Opuka Lancaster s výrazným, strukturovaným a šedivě zbarveným povrchem skryjí přechody jednotlivých kamenů v oblasti vnějšího rohu a vytvoří tak přirozený efekt.

Dostupnost: Na skladě
Tloušťka: do 3 cm

972 Kč/m
 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem