Penetrace Wild Stone PN

exteriér / interiér
470 Kč / balení 388,43 Kč bez DPH
Na skladě
Penetrace Wild Stone PN je disperzní penetrační nátěr k úpravě nestandardních povrchů. Jedná se o roztok, který zvyšuje savost podkladů. Díky obsahu speciálních přísad vytváří na podkladech adhezní můstek, zvyšuje přídržnost cementových hmot. Hodí se na problémové plochy, kde není možné nanášet lepidlo napřímo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní vlastnosti

  • Připravena k okamžitému použití.  
  • Neobsahuje žádná rozpouštědla.
  • Použitelná do vnitřního prostředí.
  • Připravena v ideální konzistenci.

 

Kde ji lze použít

WILD STONE PN je nátěr vhodný k úpravě nesavých, hladkých a hutných podkladů, na podklady s vpitými zbytky lepidel. Díky obsahu speciálních přísad vytváří na podkladech adhezní můstek, zvyšuje přídržnost cementových hmot. Připraven k přímému použití.

 

Příprava podkladu 

Podklad musí být pevný, čistý, trvale suchý. Kamenné podklady, keramické dlaždice, teraso nejprve pečlivě odmastit, omýt teplou vodou a nechat vyschnout. Zbytky starého lepidla, případně asfaltu je třeba co nejvíce odstranit.

 

Pracovní postup

WILD STONE PN se před použitím pečlivě rozmíchá, nanáší na podklad v neředěném stavu rozetřením válečkem nebo štětcem. Vzniklé louže je nutno rozetřít. Před nanesením vyrovnávací hmoty musí být nátěr zcela suchý. Po vyschnutí vytvoří WILD STONE PN souvislý, pružný film nerozpustný ve vodě. Doporučená teplota zpracování je 5 – 25 °C. Všechny použité nástroje jsou před zaschnutím omyvatelné vodou. Nanést vyrovnávací hmotu je možné po dokonalém zaschnutí nátěru.

 

Skladování a záruka

Skladování v uzavřeném obalu při teplotách od +5°C do +28°C. Chránit před mrazem a přímým slunečním zářením. Při dodržení těchto podmínek si uchovává deklarované vlastnosti po dobu 12 měsíců od data výroby. Škraloup vzniklý delším skladováním odstraňte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie - pro naše obklady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Barva: Růžová
Další důležité informace: V technickém listu
Doba zasychání: 3 - 12 hodin
Množství v balení: 3 l
Spotřeba: cca 15 m2 dle typu povrchu
Výrobce: WILD STONE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: