Přírodní obkladový kámen - TRAVERTIN YUKON

exteriér / interiér
278 Kč / balení 229,75 Kč bez DPH
Termín dodání: 2 týdny

~1492 Kč/m2~Obkladový kámen TRAVERTIN YUKON je mercedes mezi kamennými obklady. Jedná se o nádherné kamenné desky formátu 61 x 30,5 cm v tloušťce 1,2 cm. Na deskách je vidět unikátní zabarvení horniny. V podstatě se dá říct, že každá dlaždice je specifické umělecké dílo, které příroda vytvořila. Kámen se hodí jako doplněk do interiéru, ale najde své využití i pro venkovní realizace. Lze použít jako obklad i pochozí dlažbu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenné dlaždice 61 x 30,5 cm - TRAVERTIN YUKON

Obkladový kámen TRAVERTIN YUKON je mercedes mezi kamennými obklady. Jedná se o nádherné kamenné desky formátu 61 x 30,5 cm v tloušťce 1,2 cm. Na deskách je vidět unikátní zabarvení horniny. V podstatě se dá říct, že každá dlaždice je specifické umělecké dílo, které příroda vytvořila. Kámen se hodí jako doplněk do interiéru, ale najde své využití i pro venkovní realizace. Lze použít jako obklad i pochozí dlažbu. Doporučujeme spárovat flexibilní spárovací hmotou.

Povrch kamene je matný.

Dírky (póry / kaverny), které jsou pro travertin typické, jsou vyplněné. To znamená, že povrch dlaždice je ucelený/hladký a nemusí se tak plošně vyplňovat spárovací hmotou.

Ačkoliv jsou rozměry dlaždic kalibrovány, můžou se objevovat přirozené odchylky (obvykle do 1-2 mm). Proto doporučujeme aplikaci se spárami.

Obklad je řezaný, takzvaně "kolmo k žíle" horniny.

Vzhled travertinu se formoval už v pravěku, na dně prastarých řek, moří a oceánů a je výsledkem nepředstavitelné řady přírodních procesů. Proto nemůžete čekat, že každý kus dlaždice bude mít odstín přesně takový, jak jste si jej dopředu "vysnili". Není ale fascinující mít doma takový kousek přírody, který je násobně starší než naše civilizace?

 

O přírodním obkladovém kameni

Každý si kámen spojí zejména s přírodním nenapodobitelným materiálem, který byl navržen samotnou přírodou. V tomto ohledu jsou obklady z přírodního kamene skutečně inspirující a jedinečné. Ačkoliv může být umělý kámen sebevíc propracovaný, přírodní kámen bude vždy ten originál. Časy, kdy byla pokládka pravého kamene záležitostí několika týdnů jsou pryč, protože obklady jsou formátovány do pravidelných panelů. Veškerou nabídku můžete spatřit ve vzorkovně přírodní obkladový kámen Zlín.

 

Praktické informace

Obklad TRAVERTIN YUKON je PŘÍRODNÍ KÁMEN, přečtěte si něco o tomto materiálu.

Zboží Vám DOPRAVÍME LEVNĚ A RYCHLE. Při větším odběru zdarma.

Zde se dozvíte, jak objednat SPRÁVNÉ MNOŽSTVÍ obkladu.

Podívejte se na jaké otázky SE NÁS ČASTO PTÁTE.

Přečtěte si, jakým způsobem si můžete nechat ZASLAT ZDARMA VZOREK tohoto obkladu.

Přijďte se na kámen TRAVERTIN YUKON podívat k nám do PRODEJNY KAMENNÝCH OBKLADŮ ZLÍN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Travertinové obklady - vysoce ceněný kámen
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.8 kg
Hmotnost na 1 m²: 31 kg
Použití: Exteriér i Interiér
Mrazuvzdorný: ANO
Materiál: Přírodní kámen
Vstupní kámen: Travertin
Přepočet ceny na 1 m2 vč. DPH: 1492 Kč
Obsah balení: 0,186 m²
Počet kusů v balení: 1 ks
Tloušťka obkladu: do 1,2 cm
Rozměr obkladu: 61 x 30,5 cm
Spárování: ANO
Rohové prvky: NE
Tolerance rozměrů: +/- 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: