Samolepící 3D obklad - ALFISTICK 6

pouze interiér
981 Kč / balení 810,74 Kč bez DPH
Na skladě

~1090 Kč/m2~ALFISTICK 6 je moderní samolepící obklad, který zaujme svým kamenným vzhledem, ale zároveň nabízí podobné vlastnosti jako třeba robustní tapeta. Myšleno především malou tloušťkou a nízkou hmotností. Naprosto neocenitelná je snadná montáž, kterou bez problému zvládnou i šikovní zákazníci bez stavebního vzdělání. Klidně i ženy. Obklad můžete aplikovat v rámci interiéru, ať už je to obývací pokoj, chodba, schodiště či ložnice - možnosti jsou nepřeberné!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepící 3D obklad - ALFISTICK 6

ALFISTICK 6 je moderní samolepící obklad, který zaujme svým kamenným vzhledem, ale zároveň nabízí podobné vlastnosti jako třeba robustní tapeta. Myšleno malou tloušťkou a nízkou hmotností. Naprosto neocenitelná je snadná montáž, kterou bez problému zvládnou i šikovní zákazníci bez stavebního vzdělání. Klidně i ženy. Obklad můžete aplikovat v rámci interiéru, ať už to je obývací pokoj, chodba, schodiště či ložnice - možnosti jsou nepřeberné!

 

Moderní 3D tapeta pro Váš interiér

Produkty Alfistick nabízíme jako doplněk našeho širokého sortimentu standardního obkladového kamene. Pokud chcete ozdobit Vaši stěnu a zároveň se chcete vyhnout "stavebním pracím", které obnášejí prašné řezání, míchání flexibilního lepidla a podobně, je pro Vás varianta samolepícího obkladu tou ideální volbou. Je vhodný také pro zákazníky, kteří hledají extrémně lehký a tenký obklad. Může jít například o montáže na různé sádrokartonové stěny nebo dřevěné konstrukce, kde si nejste jistí jejich únosností. Samolepící kamenné obklady Alfistick totiž váží pouhých cca 4 kg na 1 metr čtvereční.

 

Je to kámen nebo to není kámen?

Odpověď zní: Je to kámen. Jedná se o takzvanou kamennou dýhu. Jinými slovy se jedná o velmi tenkou vrstvu kamene, která je z původní horniny pomocí špičkových technologií citlivě odseparována. Tato tenká vrstva kamene (dýha) je poté ošetřena samolepícím podkladem s krycí fólií. Takže Vám stačí pouze tuto krycí fólii odstranit a obklad pečlivě přitisknout na požadované místo. To je vše. A že je to jednoduché? Ano, je. 

 

Co všechno montáž samolepícího obkladu obnáší?

Na počátku všeho musí být vždy stěna a nápad. Pak Vám už bude stačit pouze nakoupit ten správný samolepící obklad, který se Vám bude líbit. No a k tomu už jen drobné nářadí, které budete mít s největší pravděpodobností doma. Stěnu očistíte a ověříte, zda nemá tendenci se loupat nebo zda není jiným způsobem degradovaná. V žádném případě stěnu nepenetrujte. Poté si už jen pomocí vodováhy vyznačíte vodorovnou linku podle které obklady kladete na stěnu. V případě potřeby obklady zkrátíte pomocí nůžek na plech či flexou. Nakonec můžete obklad naimpregnovat. Podrobnější návod máme pro Vás zde.

 

        Výhody samolepících obkladů        Nevýhody samolepících obkladů
 • Velmi snadná a bezprašná montáž - svépomocí
 • Extrémně nízká hmotnost (do 4 kg/m2)
 • Extrémně malá tloušťka (do 5 mm)
 • Ohebný - je schopen okopírovat malé nerovnosti
 • Vhodný na problematické podklady (OSB, SDK)
 • Dobře odolává vlhkosti i teplotním výkyvům        
 • Vhodné pouze do interiéru
 • Nejsou tolik plastické (realistické) jako standardní kamenné obklady
 • Omyvatelné pouze teplou vodou, bez mycích prostředků
 • Vyšší cena s ohledem na množství použitého kamene
 • Užší nabídka jednotlivých odstínů a struktur
 • Nelze jej použít do sprchového koutu nebo přímo za varnou desku

 

Přijďte se na kámen ALFISTICK 6 podívat k nám do PRODEJNY KAMENNÝCH OBKLADŮ ZLÍN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící kamenné obklady Alfistick - 3D tapety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Hmotnost na 1 m²: 3,8 kg
Mrazuvzdorný: NE
Materiál: Kamenná dýha
Vstupní kámen: Pískovec
Přepočet ceny na 1 m2 vč. DPH: 1 090 Kč
Obsah balení: 0,9 m²
Počet kusů v balení: 10 ks
Tloušťka obkladu: do 0,5 cm
Rozměr obkladu: 60 x 15 cm
Spárování: NE
Rohové prvky: NE
Tolerance rozměrů: +/- 5 mm

Ukázka montáže samolepících obkladů ALFISTICK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: