Jak sladit obklad s okolím? Jak jej sladit s omítnutou fasádou?

Otázka, na kterou neexistuje jednoznačná odpověď. Je to dáno vkusem každého člověka. Každé obydlí je jedinečné, stejně tak, jako každý člověk a jeho vkus. Podle nás je každá realizace výjimečná a krásná. Nesetkali jsme se ani po tolika realizacích s tím, že bychom mohli o některé z nich říci: "tak to se nepovedlo". Můžeme si alespoň rozdělit možnosti sladění obkladu s okolím následovně:

 

Výrazný kontrast

Obklad zcela odstínově odlišíme od zbytku okolí, čímž naprosto vynikne a stane se dominantou celého domu. Typický příklad je bílá fasáda a tmavě-šedý obklad.

fasada-kontrast

 

Sladění s okolím

Obklady se snažíme co nejvíce barevně přizpůsobit okolní omítnuté fasádě, čímž dosáhneme přirozeného a nenuceného vzhledu. Tady je potřeba pečlivě zvažovat odstíny, aby se vše barevně neslilo dohromady.

fasada-sladeni

 

Prolínání barev

Volíme vícebarevný obklad, který se bude prolínat s navazující omítnutou fasádou a také zahradou, což vytvoří přírodní a zároveň luxusní vzhled.

 fasada-prolinani

 

Důležité je rovněž výběr obkladu uzpůsobit barvě oken, dveří či střešní krytiny.

Doporučujeme shlédnout naši inspirativní galerii fasád, kde najdete mnoho různých řešení našich zákazníků.

 

Další dotazy k výběru:

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

 zeptejte-se-nas 

                                                                         

nakup-obkladu-radymontaz-obkladu-rady

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení