Inspirace - Sokly - fotogalerie obklad soklu

Sokl domu dělá stejně jako fasáda "tvář" celého domu. Proto je výběr takové imitace kamene či přírodního obkladu nanejvýš důležitý. U soklových obložení je nutné přikládat velký význam tomu, jakým způsobem bude dekorovaná a zabarvená fasáda. Tyto dva prvky čelní části domu musí být totiž v dokonalém souznění. Zdaleka neplatí, že ke každému kameni se hodí jakákoliv barva fasádní omítky.

Ať už vyberete imitační cihelné pásky, obklady z přírodního kamene či betonové obklady - mějte na paměti, že o každý materiál je nutné jiným způsobem pečovat. Rovněž je nutné ke každému jmenovanému materiálu jinak přistupovat při montáži. Nyní Vám nabízíme fotogalerii těch nejzdařilejších dekorovaných soklů.

Inspirujte se!

 

zvrasnena-skala-hneda_1piskovec-v5-piskpiskovec-v4-cihlovy_1piskovec-v3-pisk_1piskovec-v2-piskovcovyohniva-skala-oranzovocervena_1lamany-kamen-hnedosedy-3hradni-bezovohneda-4mexicana-3-2mexicana-3-3ohniva-skala-oranzovocervenapovazan-cerny-1považan-hnědýpovažan-hnědý-6STANDART-TMAVOSEDA-3BREST-SIRACUSABRIDLICE-CERNABRIDLICE-LIV-015KANSASLAMANA-SKALA-KELTLAMANA-SKALA-KELT-1LAMANA-SKALA-KELT-2LAMANA-SKALA-TRIVENTOLAMANY-KAMEN-SIVYOHNIVA-SKALA-BLEDAROTTERDAMSHALESHALE-SEDYSHALE-1SHALE-1208alabamabaselbridlice-cernaomar-hnedypalermo-2piskovec-v4ronda-tmavastandart-varicolorhradni-bezovohnedahradni-bezovohneda-2hradni-hnedahradni-hneda-2nepal-3povazan-cernypovazan-hnedyronda-tmavarotterdamshale-sedyshale-sedy-2standart-tmavosedabaselbastida-brestbastida-classicbridlice-cernacalabria-2carolinacastor-frioespania-capucinogrenada-2hradni-bridlice-hnedakvarcit-sandnepal-3-greypovazan-hnedyslanec-basalt