Inspirace - Sokly - fotogalerie obklad soklu

Sokl domu dělá stejně jako fasáda "tvář" celého domu. Proto je výběr takové imitace kamene či přírodního obkladu nanejvýš důležitý. U soklových obložení je nutné přikládat velký význam tomu, jakým způsobem bude dekorovaná a zabarvená fasáda. Tyto dva prvky čelní části domu musí být totiž v dokonalém souznění. Zdaleka neplatí, že ke každému kameni se hodí jakákoliv barva fasádní omítky.

Ať už vyberete imitační cihelné pásky, obklady z přírodního kamene či betonové obklady - mějte na paměti, že o každý materiál je nutné jiným způsobem pečovat. Rovněž je nutné ke každému jmenovanému materiálu jinak přistupovat při montáži. Nyní Vám nabízíme fotogalerii těch nejzdařilejších dekorovaných soklů.

Inspirujte se!

 

zvrasnena-skala-hneda_1piskovec-v5-piskpiskovec-v4-cihlovy_1piskovec-v3-pisk_1piskovec-v2-piskovcovyohniva-skala-oranzovocervena_1lamany-kamen-hnedosedy-3hradni-bezovohneda-4mexicana-3-2mexicana-3-3ohniva-skala-oranzovocervenapovazan-cerny-1považan-hnědýpovažan-hnědý-6STANDART-TMAVOSEDA-3BREST-SIRACUSABRIDLICE-CERNABRIDLICE-LIV-015KANSASLAMANA-SKALA-KELTLAMANA-SKALA-KELT-1LAMANA-SKALA-KELT-2LAMANA-SKALA-TRIVENTOLAMANY-KAMEN-SIVYOHNIVA-SKALA-BLEDAROTTERDAMSHALESHALE-SEDYSHALE-1SHALE-1208alabamabaselbridlice-cernaomar-hnedypalermo-2piskovec-v4ronda-tmavastandart-varicolorhradni-bezovohnedahradni-bezovohneda-2hradni-hnedahradni-hneda-2nepal-3povazan-cernypovazan-hnedyronda-tmavarotterdamshale-sedyshale-sedy-2standart-tmavosedabaselbastida-brestbastida-classicbridlice-cernacalabria-2carolinacastor-frioespania-capucinogrenada-2hradni-bridlice-hnedakvarcit-sandnepal-3-greypovazan-hnedyslanec-basalt

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení